KOMPAVA Fit Artro Aktiv 60 cps

Skladom

Kompava

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Fit Artro Aktiv je vhodný prípravok na výživu,regeneráciu a ochranu tkanív kĺbového aparátu, púzdier a svalov. KOMPAVA Fit Artro Aktiv je nevyhnutný pre obnovu väzivových tkanív organizmu, zúčastňuje sa na stavbe šliach,väzív,chrupaviek,slizníc,cievnych stien,kože a kožných orgánov.

Viac detailov

14,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,23 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Fit Artro Aktiv je vhodný prípravok na výživu,regeneráciu a ochranu tkanív kĺbového aparátu, púzdier a svalov. KOMPAVA Fit Artro Aktiv je nevyhnutný pre obnovu väzivových tkanív organizmu, zúčastňuje sa na stavbe šliach,väzív,chrupaviek,slizníc,cievnych stien,kože a kožných orgánov.

Výživa kĺbov KOMPAVA Fit Artro Aktiv je veľmi účinny prípravok výživy vďaka obsahu 500 mg glukozamínu sulfátu, ktorý vykazuje vysoký stupeň účinnosti, zároveň sa veľmi ľahko v organizme vstrebáva a pomáha včas a v dostatočnom množstve obnovovať postihnuté miesta.

Glukózamín sulfát je neoddeliteľná súčasť kĺbových tkanív,udržuje funkčnosť a pružnosť kĺbov,pre mládež, dospelých i starších ľudí.Výživa pre kĺby je vhodná pre osoby od 7 rokov pre osoby stredného a vyššieho vekupre osoby s nadmerne zaťažovaným pohybovým aparátom (športovci, ľudia s nadváhou, ťažko fyzicky pracujúce osoby)pre osoby po úrazoch pohybového aparátu a ťažkých zraneniach kĺbového aparátu,pre osoby s vrodenými kĺbovými odchýlkami.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 7 rokov.
Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: Deti od 7 – 14 rokov: 1 kapsula denne,dospievajúca mládež a dospelí: 2 – 4 kapsuly denne po dobu 6 týždňov- na zabezpečenie optimálnej ochrany kĺbov je potrebné užívať min. 1500 mg prípravku denne (3×500 mg) počas 2 mesiacov. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Doporučujeme:  preventívne – 2 x denne 1 kapsula, pri bolesti – 3 x denne 2 kapsuly, deti od 7 rokov a dospievajúci 1 – 2 x denne 1 kps.Na zabezpečenie maximálnej vstrebateľnosti je nutné výrobok užívať nalačno.

Zloženie: Glukózamín sulfát, živočíšna želatína.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)