Medela Harmony odsávačka mlieka

Skladom

Medela

A76700

Novinka

Ručná dvojfázová odsávačka mlieka Medela Harmony, ktorá sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou, účinnosťou, jednoduchou manipuláciou. Je vhodná na občasné odsávanie mlieka.

Viac detailov

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa za zastavenie objednávania, z dôvodu enormného náporu na lekárne a farmaceutické veľkodistribučné firmy,
ktorých tovar nie je k dispozícii vôbec alebo s veľkým meškaním.
Objednávanie znovu spustíme akonáhle to bude možné.
. V záujme promptného dodania Vašej zásielky sme pristúpili k obmedzeniu počtu denných objednávok. Zásielky sa nám tak darí vyskladniť do 24-48 hodín.
Ďakujeme za porozumenie, prajeme pevné zdravie :)

Detaily

Charakteristika:

  • dvojfázové odsávanie

  • ergonomický design rukoväti s kĺbom

  • extra jemný masážny prsný nástavec SoftFit

  • menej súčiastok ako u ostatných manuálnych odsávačiek

Po každom odsatí je nevyhnutné oddeliť hlavu ventilu od membrány ventilu, dokonalo vyčistiť (i celú odsávačku) a nechať úplne vyschnúť - inak odsávačka nevytvára dostatočný podtlak a nepracuje správne!

Bezpečná - šetrná k prsnému tkanivu vďaka 2-fázovému systému odsávania. Individuálna - ideálna pre príležitostné odsávanie. Pohodlná - otočné madlo umožňuje nastavenie poziície pre maximálne pohodlie pri odsávaní. Jednoduchá - jednoduché zostavenie, použitie a čistenie. Prenosná - ponúka efektívne a diskrétne odsávanie vo všetkých situáciách

Spôsob použitia: Pri používaní postupujte podľa priloženého návodu.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)