KOMPAVA Premium Colostrum 60 cps

Skladom

Kompava

T01191

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Premium Colostrum posilňuje imunitný systém,zvyšuje výkon a regeneráciu.KOMPAVA Premium Colostrum je dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu.

Viac detailov

14,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,23 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Premium Colostrum posilňuje imunitný systém,zvyšuje výkon a regeneráciu.KOMPAVA Premium Colostrum je dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu.

Premium Colostrum odporúčame: Pri zníženej imunite,pri chudokrvnosti (anémia z nedostatku železa),počas fyzického výkonu (urýchľuje prenos glukózy do svalov) zvyšuje výkonnosť, podporuje vytrvalosť, zabraňuje katabolizmu),po fyzickom výkone (urýchľuje regeneráciu, aktivuje proces zmnoženia svalových buniek, redukuje svalovú bolesť a svalovú horúčku, zvyšuje záťažovú toleranciu),pri redukčných diétach na doplnenie všetkých potrebných živín, nedodávaných potravou a na uprednostnenie štiepenia tukov pred cukrami,na spomalenie stárnutia pokožky, zvýšením tvorby kolagénu-anti-aging efekt (vnútorná i vonkajšia aplikácia),na zabezpečenie psychickej rovnováhy (dobrý duševný stav organizmu pozitívne ovplyvňuje bojovnosť organizmu proti rôznym ochoreniam).

Nepoužívať: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Deti: 1×1 cps denne,Dospelí: 2 – 4 cps denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Použitie: Zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Odporúčame užívať na lačno alebo 30 minút pred jedlom alebo tréningom. Pri malých deťoch odporúčame obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť.

Zloženie: Kolostrum (350 mg), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)