KOMPAVA Kreatín creapure 100 dávok

Skladom

Kompava

T08482

Novinka

Doručenie do 3 pracovných dní !!!

Výživový doplnok KOMPAVA Kreatín creapure je určený na zvýšenie sily a výkonnosti,nárastu objemu svalovej hmoty a k celkovému zlepšeniu fyzickej kondície.KOMPAVA Kreatín creapure je ideálny na použitie pri výbušných typoch tréningov,na celkovú silu a rýchlosť.

Viac detailov

25,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,25 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Kreatín creapure je určený na zvýšenie sily a výkonnosti,nárastu objemu svalovej hmoty a k celkovému zlepšeniu fyzickej kondície.KOMPAVA Kreatín creapure je ideálny na použitie pri výbušných typoch tréningov,na celkovú silu a rýchlosť.

Kreatín monohydrát je látka, ktorá sa v organizme bežne nachádza a prijímame ju stravou alebo suplementáciou a teda nie sú známe žiadne nežiadúce účinky. Creatine obsiahnutý v doplnkovej výžive Kreatín KOMPAVA CREAPURE zvyšuje tvorbu látky ATP (adenozíntrifos­fát), ktorá je využívaná po vyčerpaní glykogénových zásob na svalovú prácu a tým zabezpečuje prirodzený nárast svalstva, zvýšenie sily a doplnenie potrebnej energie. Kreatín v najčistejšej chránenej forme CREAPURE zabezpečuje zlepšenie výkonu, nárastu sily a skracuje čas na regeneráciu.

Kreatín KOMPAVA CREAPURE je určený pre kulturistov vyžadujúcich nárast svalovej hmoty (dodá energiu a posilní anabolizmus)pre osoby trpiace ťažkými ochoreniami (pri rehabilitácii urýchľuje proces regenerácie)pre starších ľudí (zlepšením silových vlastností posilní pohybovú zdatnosť)pre vegetariánov (nie je obsiahnutý v rastlinnej strave).

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 15 rokov.
Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: zaťažovacia fáza: 5g kreatínu 4–5 x denne v priebehu 1. týždňa. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom.udržiavacia fáza: 5g kreatínu 1–2 x denne v priebehu 4–6 týždňov.odporúčame užívať: najlepšie nalačno so sacharidovým jedlom, pred tréningom, ihneď po tréningu a pred spaním.Odporúčame 2 týždňovú prestávku medzi ďalším užívaním. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Príprava: 5g (1 odmerka) prášku rozmiešajte v 250–300 ml vody. Pre lepšie využitie a vstrebateľnosť odporúčame kombinovať so sacharidovým nápojom (Gainer na objem KOMPAVA Gainer koktail, Energetický nápoj KOMPAVA EnergoFit alebo Hypotonický nápoj KOMPAVA HypoFit).

Zloženie: Kreatín-monohydrát.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)