KOMPAVA Kreatín Pure 100 dávok

Skladom

Kompava

T05669

Novinka

Doručenie do 3 pracovných dní !!!

Výživový doplnok KOMPAVA Kreatín Pure slúži na zvýšenie nárastu objemu svalovej hmoty, extrémne zvýšenie sily, výbušnosti a rýchlosti.KOMPAVA Kreatín Pure je vhodný na zvýšeniu kondície.

Viac detailov

16,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,16 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Kreatín Pure slúži na zvýšenie nárastu objemu svalovej hmoty, extrémne zvýšenie sily, výbušnosti a rýchlosti.KOMPAVA Kreatín Pure je vhodný na zvýšeniu kondície.

Zvýšené množstvo Kreatínu monohydrát KOMPAVA PURE významne pozitívne pôsobí na rast svalov, zvýšenie sily, celkovému fyzickému zlepšeniu pri športových výkonoch a pomáha udržovať zdravotný stav na vysokej úrovni. Kreatín je pre telo významná látka, ktorú si telo nedokáže vyprodukovať samé a získava ju z potravy, preto významná strata alebo nízka hladina kreatínu v organizme môže spôsobiť vážne ochorenia. Bežne v prírode sa nachádza v rybách alebo červenom mäse, preto je nevyhnutná aj pre vegetariánov.

Kreatín KOMPAVA PURE je určený: pre športovcov s dôrazom na nárast svalstva (dodáva energiu a posilňuje anabolizmus)pre osoby trpiace ťažkými ochoreniami (pri rehabilitácii urýchľuje proces regenerácie)pre starších ľudí (zlepšením silových vlastností posilní pohybovú zdatnosť)pre vegetariánov (nie je obsiahnutý v rastlinnej strave).

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 15 rokov.
Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: zaťažovacia fáza: 5g kreatínu 4–5 x denne v priebehu 1. týždňa. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom.udržiavacia fáza: 5g kreatínu 1–2× denne v priebehu 4–6 týždňov.odporúčame užívať: najlepšie nalačno so sacharidovým nápojom, pred tréningom, ihneď po tréningu a pred spanímOdporúčame 2 týždňovú prestávku medzi ďalším užívaním. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Príprava: 5g (1 odmerka) prášku rozmiešajte v 250–300 ml vody. Pre lepšie využitie a vstrebateľnosť odporúčame kombinovať so sacharidovým nápojom (Gainer koktail, EnergoFit alebo HypoFit).

Zloženie: kreatín-monohydrát.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)