KOMPAVA Gainer koktail jahoda 63 dávok

Skladom

Kompava

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Gainer koktail je proteín s vysokým obsahom kvalitných sacharidov,vhodný pre športovcov s vysokým výdajom energie.KOMPAVA Gainer koktail sa používa ako posledné jedlo pred náročným tréningom,po tréningu rýchlo doplní vyčerpané glykogénne zásoby na doplnenie energie.

Viac detailov

33,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,52 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Gainer koktail je proteín s vysokým obsahom kvalitných sacharidov,vhodný pre športovcov s vysokým výdajom energie.KOMPAVA Gainer koktail sa používa ako posledné jedlo pred náročným tréningom,po tréningu rýchlo doplní vyčerpané glykogénne zásoby na doplnenie energie.

Výživový doplnok pre športovcov Gainer koktejl KOMPAVA s dokonalou kombináciou jednoduchých a komplexných sacharidov Maltodextrínu a Glukózy, kvalitnou zmesou srvátkového a sójového proteínu s vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín, obohatený o aminokyselinu L-karnitín (energizér a spaľovač tukov) a tráviace enzýmy pre ľahkú stráviteľnosť. Gainer je ideálnym výživovým doplnkom na efektívne budovanie svalovej hmoty.

Gainer koktail obsahuje:

  • kombináciu sacharidov maltodextrínu a glukózy 
  • kvalitnú zmes srvátkového a sójového proteínu, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k normálnemu stavu kostí
  • optimálny pomer sacharidov a bielkovín 4:1 – neporušuje regeneračné procesy
  • tráviace enzýmy – zabezpečujú dokonalé štiepenie a stráviteľnosť
  • L-karnitín 
  • chróm – prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a k udržaniu normálnej hladiny glukózy
  • antioxidanty – vitamín C a E – prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Gainer je určený: pre športovcov vyžadujúcich efektívny rast svalov ,kulturistom s dlhotrvajúcim zaťažením, veľkým objemom pohybu ,pre športy vytrvalostného charakter,pre ľudí s rýchlym metabolizmom a problémom pribrať na hmotnosti.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Rast svalov – užívať 3 x denne, najlepšie doobeda, 1 hod. pred tréningom a do 1 hod. po tréningu,doplnenie energie a regenerácia – užívať 2 x denne, najlepšie 1 hod. pred tréningom a do 1 hod. po tréningu,pre deti od 8 rokov -  3 x denne mimo hlavných jedál.Maximálne doporučené množstvo 250 g prášku denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Príprava: 40 g prášku (2 odmerky) rozmixujte v 200 ml vody.

Zloženie: Sójový a srvátkový proteín, sušená srvátka, glukóza, maltodextrín, xantán, karnitín tartrát, aspartám, tráviace enzýmy, vitamíny C a E, beta-karotén, mliečnan železnatý, mliečnan zinočnatý, chromid chromitý.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 70

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Hodnotenia (0)