KOMPAVA Vitamín U 60 cps

Skladom

Kompava

T05016

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

 Výživový doplnok KOMPAVA Vitamín U pomáha hlavne ľuďom s problémami zažívacieho traktu.KOMPAVA Vitamín U posilňuje oslabený organizmus,ktorý zároveň detoxikuje.

Viac detailov

15,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,25 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Vitamín U pomáha hlavne ľuďom s problémami zažívacieho traktu.KOMPAVA Vitamín U posilňuje oslabený organizmus,ktorý zároveň detoxikuje.

Účinky Vitamínu U: podporuje imunitný systém ,detoxikuje organizmus ,posilňuje oslabený organizmus ,znižuje závislosť od liekov a alkoholu.KOMPAVA Vitamín U je určený ľuďom s poruchami tráviaceho traktu,ľuďom závislých od liekov a alkoholu ,športovcom pre správne trávenie.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,nevhodné pre deti.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 – 2 cps denne počas jedla

Zloženie: Methyl-methionin-sulfonium chlorid, želatínová kapsula.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)