KOMPAVA Yucca Shidigera 120 cps

Skladom

Kompava

T05162

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Yucca Shidigera je prírodný detoxikačný prípravok zbaví organizmus všetkých toxínov či už v tráviacom alebo cievnom systéme.KOMPAVA Yucca Shidigera upravuje hladinu cholesterolu a  srdcovo-cievny systém.

Viac detailov

16,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,13 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Yucca Shidigera je prírodný detoxikačný prípravok zbaví organizmus všetkých toxínov či už v tráviacom alebo cievnom systéme.KOMPAVA Yucca Shidigera upravuje hladinu cholesterolu a  srdcovo-cievny systém.

Výživový doplnok na detoxikáciu KOMPAVA Yucca Shidigera obsahuje množstvo látok, ktoré sú z biochemického hľadiska charakterizované ako saponíny, ich koncentrácia v tejto rastline je až 30%! Ich hlavným prínosom je antioxidačný účinok, ktorý sa prejavuje v celom organizme. Detoxikácia je jedným z hlavných pilierov zdravého životného štýlu, prevencii chôrob a alergií, správneho trávenia a celkovej vitality organizmu.

Detoxikačné účinky KOMPAVA Yucca Schidigera: upravuje hladinu cholesterolu a  srdcovo-cievny systém ,napomáha pri odstraňovaní usadenín z tela podporuje imunitný systém ,vyplavuje kyselinu mliečnu zo svalov ,regenerácii sliznice tráviaceho traktu.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán.Nevhodný pre deti.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Týždeň 1 kapsulu ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeri.týždeň po 2 kapsuly ráno i večer,ďalšie týždne po 3 kapsule ráno a večer.

Použitie: Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok.

Zloženie: Yucca Shidigera (450 mg), želatínová kapsula (farbivo oxid titáničitý) - obsah 1 kapsuly

100 g výrobku obsahuje: kalorie 33 kcal, proteíny 3,1 g, tuky 47 mg, fosfor 73 mg, železo 0,5 mg, sodík 0 mg, draslík 0 mg, vitamín A 10 I.U., vitamín B1 (tiamínchydrochlo­rid) 0,14 mg, vitamín B2 (riboflavín) 0,99 mg, niacín 0,6 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 0 mg.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)