KOMPAVA L-lyzín Extra 60 cps

Skladom

Kompava

8586011211595

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok KOMPAVA L-lyzín Extra vďaka svojej schopnosti a výťažku z Echinacea Purpurea a vitamínu B6 dokáže chrániť a posilniť bunky imunitného systému.KOMPAVA L-lyzín Extra dokáže veľmi efektívne chrániť aj srdce a cievy.

Viac detailov

10,46 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,17 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA L-lyzín Extra vďaka svojej schopnosti a výťažku z Echinacea Purpurea a vitamínu B6 dokáže chrániť a posilniť bunky imunitného systému.KOMPAVA L-lyzín Extra dokáže veľmi efektívne chrániť aj srdce a cievy.

Pre zvýšenie imunity je potrebné naštartovať a chrániť imunitný systém, tomuto procesu môže pomôcť výživový doplnok KOMPAVA L-lyzín Extra s vysokým obsahom nevyhnutnej aminokyseliny pre správne fungovanie imunitného systému - L-lyzín. Vďaka extraktu z rastliny Echinacea Purpurea známej pre svoje liečebné účinky v boji proti infekciám a Vitamínu B6 si KOMPAVA L-lyzín Extra štatút imunoboostera rozhodne zaslúži.

Podpora imunity KOMPAVA L-lyzín Extra je určený: pre deti, teenagerov a dospelých, pre športovcov, pre vegetariánov,pre starších ľudí a seniorov.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,nevhodný pre ľudí s chorobami pečene a obličiek a deti do 7 rokov. 
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 – 5 kps denne / nalačno,deti od 7 do 10 rokov 2 kps denne deti od 11 do 14 rokov 3 kps denne.

Zloženie: L-lyzín HCl, Echinacea purpurea extrakt, vitamín B6, želatínová kapsula, farbivo (oxid titáničitý.)
Aminokyselina L-lyzín                                             350 mg
Extrakt Echinacea purpurea Moench                     40 mg
Vitamín B6 – pyridoxínhydrochlo­rid                        10 mg                       500%

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)