KOMPAVA HMB 100 cps ochrana svalov

Skladom

Kompava

Novinka

Výživový doplnok Ochrana svalov KOMPAVA HMB zabraňuje deštrukcii svalových bielkovín svojim antikatabolickým efektom.Užívanie Kompava HMB sa odporúča pri náročných výkonoch alebo pri menej efektívnych tréningoch na zvýšenie účinku.

Viac detailov

Naša cena 16,50 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 0,17 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Ochrana svalov KOMPAVA HMB zabraňuje deštrukcii svalových bielkovín svojim antikatabolickým efektom.Užívanie Kompava HMB sa odporúča pri náročných výkonoch alebo pri menej efektívnych tréningoch na zvýšenie účinku.

HMB vzniká v svalovej bunke ako produkt rozpadu aminokyseliny leucín. Leucín je aminokyselina s rozvetveným reťazcom, ktorá obmedzuje tvorbu katabolického hormónu kortizónu - antikatabolická aminokyselina. Počas fyzickej námahy sa aminokyseliny odbúravajú a využívajú ako zdroje energie, avšak vďaka použitiu HMB je pre športovca táto látka účinná a efektívna ochrana svalovej hmoty. Silový a náročný tréning s podporou KOMPAVA HMB zvyšuje účinnosť proteínovej syntézy.

HMB je určený: pre športovcov silových disciplín (na podporu rastu a ochranu svalovej hmoty)pre športovcov vytrvalostných disciplín (na ochranu svalového tkaniva pred poškodením a urýchlenie regenerácie svalstva po náročnom tréningu)pre všetkých športovcov, ktorí sa snažia o redukciu podkožného tuku a zachovanie objemu svalovej hmoty

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,nevhodné pre deti do 14 rokov.
Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie:

  • užívajte spolu s jedlom, dávkovanie podľa tabuľky, súvisle minimálne počas 2 mesiacov
  • maximálna odporúčaná dávka je 4g HMB (10 kapsúl) den­ne.

Športovci

Do 80 kg

Nad 80 kg

Ráno

1 kps

2 kps

Popoludní (1hod pred tréningom)

1 kps

2 kps

Večer

2 kps

3 kps

Zloženie: kalcium β-hydroxy β-metyl butyrát, želatína, farbivo (oxid titáničitý).

Nutričná hodnota                                       100 g                            1 kps
kalcium β-hydroxy β-metyl butyrát            80 g                            400 mg

 

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)