KOMPAVA Glutamín 500 g 100 dávok

Skladom

Kompava

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Glutamín je hlavným zdrojom dusíka pre obnovu a rast svalov.KOMPAVA Glutamín zabezpečuje ochranu svalových bielkovín pred potréningovým katabolizmom a urýchľuje regeneráciu svalového tkaniva.

Viac detailov

40,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,40 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Glutamín je hlavným zdrojom dusíka pre obnovu a rast svalov.KOMPAVA Glutamín zabezpečuje ochranu svalových bielkovín pred potréningovým katabolizmom a urýchľuje regeneráciu svalového tkaniva.

Aminokyselina KOMPAVA L-Glutamín tvorí až 60% voľných aminokyselín v svalových bunkách a je hlavným zdrojom dusíka na tvorbu svalových bielkovín. Podporuje budovanie aminokyselín do svalových bielkovín, no zároveň je potrebný pre bunky imunitného systému a črevnej sliznice. Pravidelný príjem glutamínu do svalov tvorí nevyhnutný základ regenerácii svalov (zabraňuje deštrukcii a devastácii svalstva pri náročnom tréningu a pri potréningovej katabolizácii).

KOMPAVA Glutamín je určený pre športovcov silových aj vytrvalostných pre ľudí s tráviacimi ťažkosťami ,pre ľudí s poruchami imunitného systému pre ľudí vystavených veľkej fyzickej a psychickej záťaži.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,nevhodné pre deti do 14 rokov.
Tehotenstvo a dojčenie:

Dávkovanie: 

  • Silové športy -  2 – 3 krát denne, najlepšie ráno, 1 hod. po tréningu alebo pred spaním
  • Vytrvalostné športy – užívajte 1 – 2 krát denne, najlepšie 1 hod po tréningu, alebo pred spaním.
  • Deti od 14 - 18 rokov 3 g prášku 2x denne
  • Glutamín je potrebné užívať súvisle najmenej tri týždne.
  • Maximálna odporúčaná dávka je 15 g glutamínu denne.

Príprava: 3 g (1 kávová lyžička) alebo 5 g (1 odmerka) prášku rozmiešajte v 200 ml vody alebo džúsu.

Zloženie: L-glutamín.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)