KOMPAVA Taurín 600 mg 120 cps

Skladom

Kompava

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Taurín je semi-esenciálna sírna aminokyselina,ktorá priaznivo vplýva na výdrž a výkon v podobe účinného prírodného stimulantu.KOMPAVA Taurín má vysoký vplyv na potlačenie únavy a udržanie koncentrácie.

Viac detailov

11,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,09 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Taurín je semi-esenciálna sírna aminokyselina,ktorá priaznivo vplýva na výdrž a výkon v podobe účinného prírodného stimulantu.KOMPAVA Taurín má vysoký vplyv na potlačenie únavy a udržanie koncentrácie.

KOMPAVA Taurín sa ako stimulant osvedčil už mnohonásobne pri oddialení únavy, zvýšenia koncentrácie a celkového nabudenia organizmu. Názov pochádza z latinského názvu Taurus – býk. Aminokyselina Taurín má vďaka svojim vlastnostiam vynikajúce stimulačné účinky, zároveň však výborne regeneruje a detoxikuje.Taurín  - aminokyselina, ktorá sa vyskytuje v sietnici, nervovej sústave, svaloch, srdci a bielych krvinkách. Nedostatok taurínu zapríčiňuje nedostatočnú tvorbu žlče, znižuje absorpciu tukov a znižuje činnosť pečene.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,nevhodné pre deti.
Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1-3cps denne

Zloženie: Taurín, živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý.

Nutričné informácie          100 g                 1 kps
Taurín                                   85,71 g            600 mg

 Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)