KOMPAVA Arginín A-AKG 120 cps

Skladom

Kompava

T02038

Novinka

Doručenie do 3 pracovných dní !!!

Výživový doplnok Arginín KOMPAVA A-AKG je semi-esenciálna aminokyselina s výrazným anabolickým účinkom,ktorý pomáha zvyšovať hladinu rastového hormónu pre podporu nárastu svalovej hmoty.Arginín KOMPAVA A-AKG spúšťa produkciu oxidu dusnatého - NO effect,ktorý spôsobuje rozšírenie ciev, čím znásobuje rýchlejšiu dodávku živín a minerálov na rast svalových buniek.

Viac detailov

23,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,19 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Arginín KOMPAVA A-AKG je semi-esenciálna aminokyselina s výrazným anabolickým účinkom,ktorý pomáha zvyšovať hladinu rastového hormónu pre podporu nárastu svalovej hmoty.Arginín KOMPAVA A-AKG spúšťa produkciu oxidu dusnatého - NO effect,ktorý spôsobuje rozšírenie ciev, čím znásobuje rýchlejšiu dodávku živín a minerálov na rast svalových buniek.

Arginín KOMPAVA A-AKG vo forme A-AKG je najčistejšia a najkvalitnejšia forma l arginínu na trhu. Aminokyselina L-arginín sa prírodne nachádza v orechoch, čokoláde, hnedej ryži, hrozne, zelenom hrachu, slnečnicových a sezamových semenách, v strave bohatej na bielkoviny. Vďaka zvýšenej podpore tvorby oxidu dusnatého sa zvyšuje prietok krvi, ktorý má za následok rýchlejšie dodanie živín a aminokyselín ako stavebný materiál do svalových buniek. Arginín je zároveň základom väčšiny predtréningových suplementov pre zvýšenie a predĺženie športového výkonu.

Arginín KOMPAVA A-AKG podporuje: zlepšovať prekrvenie tkanív a prenos kyslíkazvyšovať energiu, výkonnosť a silu regeneráciu a detoxikáciu organizmu,aktivovať činnosť imunitného systému, srdca a pečene ako prekurzor kreatínu, NO (oxid dusnatý), L-prolínu, L-glutamínuna reguláciu vysokého krvného tlaku,efektívne využívanie tukových zásob ako zdroj energie,pomáha regenerácii poškodených svalových tkanív,preventívne pôsobí proti srdcovým chorobám,sexuálnu aktivitu a výdrž, pomáha zvyšovať počet spermií.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,nevhodné pre deti.
Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 4 – 6 cps pred cvičením

Použitie: Kapsule treba zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Arginín – alfa –ketoglutarát, živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý.

Nutričné informácie                      100 g           1 kps
Arginín – alfa –ketoglutarát         81,82 g       450 mg

 Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)