KOMPAVA Amino BCAA Forte 200 cps

Skladom

Kompava

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Amino BCAA Forte sú vetvené esenciálne aminokyseliny,ktoré pomáhajú vykonávať syntézu svalových bielkovín a tým podporujú rast a obnovu svalových buniek.KOMPAVA Amino BCAA Forte sú dôležitým suplementom pri intenzívnych a náročných tréningoch,pri ochrane svalovej hmoty a pri extrémnom náraste sily.

Viac detailov

24,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,12 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika : Výživový doplnok KOMPAVA Amino BCAA Forte sú vetvené esenciálne aminokyseliny,ktoré pomáhajú vykonávať syntézu svalových bielkovín a tým podporujú rast a obnovu svalových buniek.KOMPAVA Amino BCAA Forte sú dôležitým suplementom pri intenzívnych a náročných tréningoch,pri ochrane svalovej hmoty a pri extrémnom náraste sily.

KOMPAVA Amino BCAA Forte sú tvorené jednotlivými vetvenými esenciálnymi aminokyselinami Izoleucín, Leucín a Valín v pomere 2:1:1 , ktoré si organizmus nedokáže sám vyrobiť, preto ich ľudia musia prijímať zo stravy alebo suplementáciou. Pre efektívnejšie využitie a rýchlejší nástup aminokyselín sú BCAA Forte obohatené o vitamín B6, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania. Aminokyseliny BCAA Forte predstavujú okamžitý zdroj energie nakoľko sú využiteľné priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádzajú do svalových buniek, ktoré chránia a zväčšujú ich objem.

Aminokyseliny KOMPAVA Amino BCAA Forte sú určené: pre nárast svalovej hmoty,pre regeneráciu po náročnom tréningu,pre ochranu proti deštrukcii svalovej hmoty.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,nevhodné pre deti.
Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 4 cps. pred tréningom (sú ihneď vstrebateľné do krvného obehu a pôsobia ako nosič energie)4 cps. po tréningu (pre zabránenie rozpadu svalových bielkovín, umožňujú rozvoj a rast aktívnej svalovej hmoty).Pre efektívnejšie využitie odporúčame prijímať s jedlom a súbežným príjmom vitamínov skupiny B alebo s L-karnitínom.

Zloženie: L-leucín, L-izoleucín, L-valín, vit. B6 (pyridoxínhydrochlo­rid), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý.

Nutričné informácie 1 kapsula (400 mg obsahu čistých aminokyselín).
L-leucín              L-izoleucín               L-valín                     vit. B6 (pyridoxínhydrochlo­rid)
192 mg                     92 mg                  92 mg                              2 mg

 Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)