MAGNE B6 Relax 30 cps

Skladom

sanofi-aventis Slovakia

T01544

8595116522321

Novinka

Výživový doplnok MAGNE B6 Relax obsahuje vybrané rastlinné výťažky,ktoré prispievajú k navodeniu a zlepšeniu kvality spánku.MAGNE B6 Relax je zdrojom horčíka a vitamínu B6.

Viac detailov

7,75 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,26 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok MAGNE B6 Relax obsahuje vybrané rastlinné výťažky,ktoré prispievajú k navodeniu a zlepšeniu kvality spánku.MAGNE B6 Relax je zdrojom horčíka a vitamínu B6. Chmeľ a medovka prispievajú k zmierneniu psychického stresu a k normálnemu zaspávaniu.

Nepoužívať: U detí do 18rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne(večer). Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Horčík(citrát horečnatý),materiál kapsuly(želatína),plnidlo(škrob),extrakt z chmeľových šištíc(Humulus lupulus),medovkový extrakt(Melisa oficinalis),nosič(pšeničný maltodextrín),protihrudkujúce látky(stearan horečnatý,mastenec),nosič(kukuričný maltodextrín),farbivo(oxid titaničitý),vitamín B6(pyridoxín hydrochlorid),farbivo(indigotín).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)