Geladrink forte nápoj 420g

Na objednávku

Orling

Novinka

Geladrink Forte je výživový doplnok obsahujúci glukozamínsulfát, chondroitínsulfát, boswellin, MSM, vitamíny C a E, selén a mangán. Niektoré zložky nápoja podporujú tvorbu kolagénu, udržanie zdravých kostí. Vhodný pre dospelých a deti od 12 rokov, diabetikov, celiatikov.

 

Viac detailov

Naša cena 34,00 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Carakteristika: V dennej dávke 14g obsahuje Geladrink forte vysokú dávku kolagénnych peptidov Gelita, glukozamínsulfátu a chondroitínsulfátu. Taktiež obsahuje vitamín C, ktorý prispieva knormálnej tvorbe a funkcii kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Ďalje obsahuje vitamín E a selén, ktoré prispievajú k ochrane buniek prded oxidačným stresom; mangán, ktorý prispieva k udržaniu zdravých kostí;

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky prípravku. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: K 1 odmerke (14g) 1 x denne pridajte 2 dcl studenej vody, minerálky alebo čaju a vypite. Na dosiahnutie kvalitného efektu regenerácie kĺbov užívajte 2 až 3 mesiace. Kúru je vhodné opakovať 3x ročne. Dá sa užívať aj dlhodobo ako podporný prostriedok ochranných procesov tkanív pohybového systému.

Zloženie (v dennej dávke): kolagénne peptidy (8g), glukozamínsulfát (1500mg), chondroitínsulfát (800mg), metylsulfonylmetán (600mg), Boswelia serrata (100mg), vitamín C (100mg), vitamín E (50mg), selén (50mcg), mangán (2mg), kyselina citrónová, sladidlá fruktóza a taumatín, farbivá beta-karotén a košenila

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)