Menu
banner

Hypnosed Generica 30 cps Zväčšiť

Hypnosed Generica 30 cps

Výživový doplnok Hypnosed obsahuje extrakty z rastlín,ktoré napomáhajú dobrému spánku. Účinné látky prípravku Hypnosed nie sú návykové,nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy! Nevhodný pre ľudí alergických na valeriánu.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 4 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 4 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,04 €.


Naša cena s DPH4,81 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Výživový doplnok Hypnosed obsahuje extrakty z rastlín,ktoré napomáhajú dobrému spánku. Účinné látky prípravku Hypnosed nie sú návykové,nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy! Nevhodný pre ľudí alergických na valeriánu.

Extrakt z koreňa valeriány: pomáha udržiavať prirodzený spánok a normálnu kvalitu spánku,pomáha vyrovnať sa so stresom pri náročnom životnom štýle,podporuje duševné zdravie v prípade napätia a stresu,podporuje relaxáciu a duševnú aj fyzickú pohodu,podporuje nástup spánku,prispieva k obnoveniu telesnej a duševnej pohody.

Extrakt z chmeľu: má upokojujúci účinok na nervový systém,podporuje dobrý spánok v prípade ťažkostí so spánkom.

Extrakt z mučenky: pomáha navodiť pokojný odpočinok a spánok,navodzuje stav pokoja, znížením psychomotorického nepokoja,pomáha zvyšovať telesnú odolnosť proti stresu,podporuje pokojný spánok.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2 – 3 kapsuly pol hodiny pred spaním. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:   Účinná látka                  Obsah v jednej tablete
                Valerianae radix                              60,00 mg
                    Lupuli strobuli                             40,00 mg
               Passiflorae herbae                         40,00 mg

nosiče: sójový olej, kokosový olej, palmový olej, čistená voda, včelí vosk, sójový lecitín; želírujúca látka: bravčová želatína; suchý extrakt z koreňa valeriány, suchý extrakt zo šištíc chmelu, suchý extrakt z vňate mučenky, zvlhčovadlá: glycerol, sorbitol; farbivá: oxid titaničitý, žltý a čierny oxid železa.

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Hypnosed Generica 30 cps

Hypnosed Generica 30 cps

Výživový doplnok Hypnosed obsahuje extrakty z rastlín,ktoré napomáhajú dobrému spánku. Účinné látky prípravku Hypnosed nie sú návykové,nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy! Nevhodný pre ľudí alergických na valeriánu.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)