Generica Koenzym Q10 30 mg 60 cps

Skladom

Generica

Novinka

Koenzým Q10 je výživový doplnok vhodný pri stavoch najmä fyzickej vyčerpanosti (zvýšená pracovná záťaž, športovci), ako prevencia svalovej slabosti pri užívaní niektorých liekov na zníženie cholesterolu, pri krvácaní z ďasien.Koenzým Q10 je vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov.

Viac detailov

Naša cena 9,23 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Koenzým Q10 je solubilizovaná forma látky. Mäkké želatínové kapsle obsahujúce koenzým Q10 v olejovej forme zaručujú vysokú biologickú dostupnosť účinnej látky. Použitý koenzým je získaný fermentačnou cestou, čo je prirodzený biologický proces. Takto získaný koenzým je identický s koenzýmom prítomným v organizme. Použitá surovina tak neobsahuje žiadne nefyziologické cis-izoméry, ktoré sa často nachádzajú v synteticky vyrábaných surovinách nízkej kvality, ktoré sa obvykle vyrábajú z tabakových listov.

Nepoužívať: Ako náhradu pestrej stravy. U detí mladších ako 3 roky. Pri alergii na zložky prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: 1 kapsula denne pol hodiny pred jedlom.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Koenzým Q10, sójový olej, bravčová želatína, palmový olej, glycerín, včelí vosk, sorbitol, sójový lecitín, oxid železa.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)