Profi-LACT Balance 60 cps

Skladom

STADA Pharma Slovakia, s.r.o.

Novinka

Výživový doplnok Profi-LACT Balance sú vhodné pri akútnych tráviacich problémoch ako sú hnačka či zápcha, rovnako však aj pri chronických ochoreniach.Profi-LACT Balance  je vhodné užívať aj preventívne na podporu obranyschopnosti organizmu.

Viac detailov

Naša cena 15,08 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,25 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Profi-LACT Balance sú vhodné pri akútnych tráviacich problémoch ako sú hnačka či zápcha, rovnako však aj pri chronických ochoreniach.Profi-LACT Balance je vhodné užívať aj preventívne na podporu obranyschopnosti organizmu.

Vďaka spracovaniu a použitiu stabilných kmeňov garantujeme množstvo vitálnych probiotikých baktérií aj v posledný deň použiteľnosti a tiež ich schopnosť osídlenia čriev.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)