Ladival Kinder SPF 20 opaľovacie mlieko pre deti 200 ml

Skladom

STADA Pharma Slovakia, s.r.o.

4011548015957

Novinka

Ladival Kinder SPF 20 opaľovacie mlieko je určené na ochranu jemnej detskej pokožky. Ladival Kinder SPF 20 opaľovacie mlieko chráni pred lúčmi UV-A, UV-B a IR-A spôsobujúcimi spálenie pokožky, dermatologicky testovaný.

Viac detailov

12,45 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 62,25 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Ladival Kinder SPF 20 mlieko po opaľovaní je určený na ochranu jemnej detskej pokožky.Ladival Kinder OF 20 mlieko po opaľovaní chráni pred lúčmi UV-A, UV-B a IR-A spôsobujúcimi spálenie pokožky,dermatologicky testovaný.

  • Špeciálne navrhnutá ochrana pre jemnú detskú pokožku.
  • Chráni ihneď po aplikácii.
  • Vhodné na dermatitídy
  • Bez parfumov, farbív, konzervačných látok, PEG emulgátorov, silikónových olejov a ropy
  • UVA a UVB  ochranou po odporúčaní EÚ
  • Fotostabilný UVA a UVB filter systém
  • Extra vodovzdorný
  • Dermatologicky testované

Testovaný na znášanlivosť pri neurodermatitíde – práve u detí sa často vyskytuje atopická dermatitída s nepríjemnými prejavmi tohto ochorenia. Vtedy je veľmi dôležité používať správnu slnečnú ochranu.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,v rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Prípravok sa pred vystavením slnečnému žiareniu nanáša na pokožku v rovnomernej hrubšej vrstve. Odporúča sa nanesenie prípravku pravidelne opakovať, aby sa zachovala ochrana, najmä po kúpaní.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Hodnotenia (0)