Menu
banner

Biopron 9 120 cps Zväčšiť

Biopron 9 120 cps

8594024761556

Valosun

Výživový doplnok Biopron 9 obsahuje probiotiká a prebiotiká, nevyhnutné pre správnu rovnováhu črevnej mikroflóry. Biopron 9 je určený dospelým a deťom od 3 rokov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 28 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 28 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,28 €.


Naša cena s DPH28,90 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Biopron®9 PREMIUM predstavuje jedinečnú a vyváženú kombináciu bakteriálnych kmeňov a fruktooligosacharidov (FOS). Obsahuje 9 kmeňov vitálnych mikroorganizmov vo vysokej dennej dávke 20 miliárd.

Aktívne zložky:

  • Probiotiká: Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v adekvátnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa (definícia FAO/WHO, 2002) Výhodou kombinácie 9 rôznych kmeňov je širšie spektrum pôsobenia a rozsiahlejšie osídlenie tráviaceho traktu.
  • Prebiotiká: Prebiotiká sú selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a/alebo aktivite črevnej mikroflóry, čo má priaznivý vplyv na hostiteľovo prospievanie a zdravotný stav (definícia Gibson, 2004)

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok môžu užívať tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: 1 kapsula 1-2x denne počas jedla. Kmene preparátu Biopron 9 PREMIUM sú prirodzenou súčasťou zdravej črevnej mikroflóry, preto je bezpečný aj pri dlhodobom podávaní. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: Fruktooligosacharidy, Komplex 9 kmeňov vitálnych mikroorganizmov: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus. Prídavné látky: želatína, oxid titaničitý (farbivo).

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Odporúčané denné dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Pred otvorením skladujte v suchu pri teplote od 5-25°C, chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

 

 

 

 

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Biopron 9 120 cps

Biopron 9 120 cps

Výživový doplnok Biopron 9 obsahuje probiotiká a prebiotiká, nevyhnutné pre správnu rovnováhu črevnej mikroflóry. Biopron 9 je určený dospelým a deťom od 3 rokov.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)