Pharmaton Geriavit 100 mäkkých kapsúl

Skladom

Boehringer Ingelheim

9006968002194

Novinka

POSLEDNÝ KUS NA SKLADE !

Liek Pharmaton Geriavit obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky v množstvách zodpovedajúcich odporúčaným denným dávkam a štandardizovaný extrakt  ženšenu G115 Pharmaton. Používa sa pri stavoch vyčerpanosti a poruchách z nedostatku vitamínov a minerálov, pri nedostatočnej výžive.  Pharmaton Geriavit je určený od 12 rokov.

Viac detailov

Naša cena 44,90 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 kapsulu: 0,44 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Indikácie: Pri stavoch vyčerpanosti (napr. spôsobených stresom), únavy, pocitoch slabosti, zníženej koncentrácii, ako aj mentálnej pozornosti. Pri nedostatočnej výžive, napr. u starších ľudí alebo pri diétach, strate chuti do jedla, anorexii, vyčerpanosti spôsobenej akútnym, chronickým ochorením alebo chirurgickým zákrokom a pri rekonvalescencii.

Pharmaton Geriavit obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky v množstvách zodpovedajúcich odporúčaným denným dávkam a štandardizovaný extrakt  ženšenu G115 Pharmaton. Štandardizovaný ženšeňový extrakt G115 Pharmaton zvyšuje celkovú hladinu bunkovej aktivity, vyjadrenú výrazným zvýšením mentálnej a fyzickej kapacity. U zvierat bola pozorovaná redukcia koncentrácie kyseliny mliečnej vo svaloch počas cvičenia. Môže byť pozorované zvýšenie obsahu dopamínu a noradreanlínu a redukcia obsahu serotonínu v mozgovom kmeni. Vitamíny, minerály a stopové prvky korigujú a zabraňujú poškodeniu bunkového metabolizmu v záťažových situáciách. Nízky prísun vitamínov, minerálov a stopových prvkov môže spôsobiť poruchy, ako je vyčerpanosť, únava, zníženie vitality, zníženie odolnosti a spomalená rekonvalescencia. Vitamíny B-komplexu sú potrebné na normálne metabolické funkcie. Zloženie a dávky komponentov boli zvolené na základe RDA odporúčaní EU na doplnenie stravy.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektoré liečivo alebo ktorúkoľvek z pomocných látok Pharmaton Geriavit. Pharmaton Geriavit je kontraindikovaný pri poruche metabolizmu vápnika (hyperkalciémia a hyperkalcinúria), pri hypervitaminóze A alebo D, renálnej insuficiencii, počas liečby retinoidmi (proti akné) alebo vitamínom D a pri známej precitlivenosti na jednu alebo viac látok  obsiahnutých v lieku. Tento liek je kontraindikovaný u pacientov s anamnézou alergie na sóju alebo arašidy. Tento liek obsahuje 26 mg laktózy v maximálnej odporúčanej dennej dávke. Pacienti so zriedkavým dedičným ochorením intolerancie galaktózy napr. galaktosémia, nemajú užívať tento liek. 

Tehotenstvo a dojčenie: Skôr ako začnete užívať akýkoľvek liek, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom. Počas tehotenstva a dojčenia sa Pharmaton Geriavit môže užívať len na základe lekárskeho odporúčania.

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula užitá s jedlom, najlepšie pri raňajkách.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Účinná látka: zmes vitamínov a minerálov
Lieková forma: mäkké kapsuly

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)