Elasti-Q Exclusive telový olej 125 ml

Skladom

Simply you pharmaceuticals

8594059734372

Novinka

Prípravok Elasti-Q Exclusive telový olej pôsobí proti striám nielen v oblasti bruška, ale tiež stehien, bokov a v ďalších problematických partiách.Elasti-Q Exclusive telový olej je účinný v prevencii vzniku strií,priaznivo pôsobí na už vzniknuté strie,pomáha pokožku chrániť pred nepriaznivými vplyvmi a voľnými radikálmi,neobsahuje parafín, farbivá ani konzervačné látky.

Viac detailov

14,52 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 116,16 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Prípravok Elasti-Q Exclusive telový olej pôsobí proti striám nielen v oblasti bruška, ale tiež stehien, bokov a v ďalších problematických partiách.Elasti-Q Exclusive telový olej je účinný v prevencii vzniku strií,priaznivo pôsobí na už vzniknuté strie,pomáha pokožku chrániť pred nepriaznivými vplyvmi a voľnými radikálmi,neobsahuje parafín, farbivá ani konzervačné látky.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob aplikácie:Nanášajte lokálne a pravidelne na problematické partie, najlepšie 2 krát denne.

Zloženie:

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)