PargaVit pivovarské kvasnice Bifi Omega Puls 250 tbl

Skladom

Simply you pharmaceuticals

Novinka

Výživový doplnok PargaVit pivovarské kvasnice Bifi Omega Puls je výrobok z kvasnicovej biomasy pivovarských kvasníc obohatený o omega-3 nenasýtené mastné kyseliny z koncentrátu rybieho oleja a omega-6 nenasýtenej mastnej kyseliny, zo semien pupalky dvojročnej a rakytníka rešetliakového.PargaVit pivovarské kvasnice Bifi Omega Puls sú  prebiotikum a probiotikum.

Viac detailov

Naša cena 4,12 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 tableta: 0,17 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika:Výživový doplnok PargaVit pivovarské kvasnice Bifi Omega Puls je výrobok z kvasnicovej biomasy pivovarských kvasníc obohatený o omega-3 nenasýtené mastné kyseliny z koncentrátu rybieho oleja a omega-6 nenasýtenej mastnej kyseliny, zo semien pupalky dvojročnej a rakytníka rešetliakového.PargaVit pivovarské kvasnice Bifi Omega Puls sú  prebiotikum a probiotikum.

Nenasýtené mastné kyseliny predstavujú pre ľudský organizmus nenahraditeľné látky, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v celom rade životných procesov v ľudskom tele. Rybí olej je bohatým prírodným zdrojom EPA a DHA. Rakytníkový olej je unikátny zdroj nenasýtených mastných kyselín, prírodného vitamínu E a flavonoidov. Olej pupalky dvojročnej je skvelým doplnkom výživy. Štartovací komplex Aktiferm pomáha dokonalej adaptácii a rozvoju dodanej mikroflóry.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: deti 3x denne 2 tablety, dospelí 3x denne 5 tabliet. Pri dlhodobom užívaní dospelí 3x denne 4 tablety. Tablety sa užívajú nezávisle na jedle a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie!

ZloženieBifidobacterium bifidum (živé bakteriálne kultúry) , Hippophae rhamnoides (rakytník) , inulín (vláknina) , kvasnice (pivovarské) , Lactobacillus acidophilus (živé bakteriálne kultúry) , nenasýtené mastné kyseliny (nešpecifikované) , Oenothera biennis (pupalka) , rybí olej (EPA, DHA) , vitamíny skupiny B (nešpecifikované) , zmes vitamínov, minerálov a stopových prvkov

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo