PargaVit pivovarské kvasnice Bifi Aktiv 250 tbl

Skladom

Simply you pharmaceuticals

Novinka

Výživový doplnok PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv je výrobok s obsahom kvasnicovej biomasy pivovarských kvasníc,ktorý obsahuje prebiotikum a koncentrát špeciálne pripravených probiotických baktérií.PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv obsahuje komplex Aktiferm,ktorý pomáha dokonalej adaptácii a rozvoju dodanej mikroflóry, zatiaľ čo inulín pomáha jej ďalšiemu rastu.

Viac detailov

Naša cena 4,30 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Upozorňujeme však, že pri dobierke je platba kuriérovi možná iba platobnou kartou. Ďakujeme za porozumenie, prajeme pevné zdravie :)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv je výrobok s obsahom kvasnicovej biomasy pivovarských kvasníc,ktorý obsahuje prebiotikum a koncentrát špeciálne pripravených probiotických baktérií.PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv obsahuje komplex Aktiferm,ktorý pomáha dokonalej adaptácii a rozvoju dodanej mikroflóry, zatiaľ čo inulín pomáha jej ďalšiemu rastu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: U dospelých sa prípravok podáva obvykle v dávke 3x denne 4 tablety. U detí od 3 rokov sa podávajú 3x denne 2 tablety. Tablety sa užívajú nezávisle na jedle a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: inulín (vláknina) , kvasnice (pivovarské) , vitamíny skupiny B (nešpecifikované) , živé bakteriálne kultúry (nešpecifikované) , zmes vitamínov, minerálov a stopových prvkov

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo