DonnaHAIR FORTE 90 tbl+náušnice SWAROVSKI

Skladom

Simply you pharmaceuticals

Novinka

Výživový doplnok DonnaHAIR FORTE je prípravok s najkomplexnejším obsahom účinných látok, ktoré dlhodobo a cielene vyživujú vlasy.DonnaHAIR FORTE je jedinečná kombinácia štyroch synergicky pôsobiacich zložiek Forte Active vytvára priaznivé prostredie pre prirodzený rast, pevnosť a lesk vlasov, kvalitu pokožky a žiarivú farbu vlasov.Ako darček náušnice SWAROVSKI.

Viac detailov

Naša cena 26,34 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok DonnaHAIR FORTE je prípravok s najkomplexnejším obsahom účinných látok, ktoré dlhodobo a cielene vyživujú vlasy.DonnaHAIR FORTE je jedinečná kombinácia štyroch synergicky pôsobiacich zložiek Forte Active vytvára priaznivé prostredie pre prirodzený rast, pevnosť a lesk vlasov, kvalitu pokožky a žiarivú farbu vlasov.

Účinky DonnaHAIR FORTE: Pomáha pri zvýšenom vypadávaní vlasov.Podporuje normálny rast vlasov.Udržiava prirodzenú kvalitu vlasov a ich pevnosť.Stará sa o kvalitu pokožky hlavy.

Výhody DonnaHAIR FORTE: komplexná cielená starostlivosť o vaše vlasy a pokožku hlavyobsahuje tri aminokyseliny, ktoré majú kľúčový vplyv na kvalitu vlasovunikátna kombinácia prírodných účinných látokjednoduché užívanie

Prípravok DonnaHAIR FORTE je určený: ženám trpiacim nadmerným vypadávaním, lámaním a štiepením vlasovženám, ktorých vlasy sú v dôsledku častého farbenia a žehlenia krehké a oslabenéženám, ktoré chcú spomaliť proces šedivenia a vrátiť vlasom ich lesk.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 tobolka denne.

Zloženie: biotín,zinok,vitamín A,extrakt prasličky roľnej,extrakt žihľavy dvojdomej.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (1)

 • návštevník sa pýta

  10.02.2019
  Dobry den, chcem se opytat ci sa jedna skutocne o nausnice Swarovski kvetinky, alebo to je len ilustracne foto a v baleni sa nachadzaju ine nausnice Swarovski.
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, balenie je zapečatené a nikdy sme ho neotvárali, čiže neviem Vám adekvátne odpovedať :(. Ak by sme zistili aký je tvar náušníc, určite sa Vám ozveme. Pekný deň.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)