OCUTEIN FORTE LUTEÍN 15 mg 30 tbl

Skladom

Simply you pharmaceuticals

8594059731449

Novinka

Výživový doplnok OCUTEIN FORTE LUTEÍN 15 mg znižuje únavu očí a zlepšuje ostrosť videnia.OCUTEIN FORTE LUTEÍN 15 mg pôsobí ako „ochranný štít"–pomáha chrániť bunky oka,pomáha pri makulárnej degenerácii.

Viac detailov

Naša cena 11,91 € s DPH

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: 

OCUTEIN FORTE LUTEÍN 15 mg obsahuje kvalitný rybí olej s vysokým obsahom kyseliny dokosahexaenovej (DHA) a kyseliny eikosapentaenovej (EPA), ktoré majú nezastupiteľnú úlohu pre správnu funkciu očnej sietnice a môžu prispievať k obnove fotoreceptorov.Výživový doplnok OCUTEIN FORTE LUTEÍN 15 mg obsahuje OMEGA-3 viacnenasýtené mastné kyseliny: DHA, EPA.OCUTEIN FORTE LUTEÍN 15 mg obsahuje dva komplexy-NATUR KAROTENOID COMPLEX a ANTIOXIDANT COMPLEX, ktoré sú nevyhnutné pre správnu látkovú výmenu očí s pozitívnymi účinkami na ľudský zrak a na jeho ostrosť.

OCUTEIN FORTE Luteín 15 mg: Znižuje únavu očí,zlepšuje ostrosť videnia,pôsobí ako „ochranný štít" – pomáha chrániť bunky oka,pomáha pri makulárnej degenerácii - prispieva k ochrane pred vznikom diabetickej retinopatie - pomáha chrániť zrak pred nepriaznivými vplyvmi žiarení (PC, TV, UV).

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 tobolka, najlepšie po jedle.

Zloženie: Rybí olej, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (D-alfa-tokoferol), luteín, zinok (oxid zinočnatý), zeaxanthin, betakarotén, selén (seleničitan sodný), meď (síran meďnatý), slnečnicový olej, včelí vosk, lecitín, želatína (kapsule), glycerol, voda čistená, farbivo: karamel (prírodné farbivo).

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)