Compeed náplasť na opary 15 ks

1x15 ks

Kód tovaru:

EAN: 3574660277364

Tento produkt už nie je dostupný

12,50 € s DPH

Jednotková cena za ks0,83 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Compeed náplasť na opary sú diskrétne hydrokoloidné náplasti na opary, ktoré opar nielen zakryjú, ale aj hoja. Compeed náplasť na opary sú vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov.

Detaily

Charakteristika: Compeed využívajú unikátny systém Hydrocolloid-075, ktorý sa aktivuje po nalepení na opar, vytvára hydrokoloidný gél. Gél zabezpečuje vlhké hojenie rany, zabraňuje tvorbe chrást, zmierňuje začervenanie, opuch a tvorbu pľuzgierov. Gél svojim chladivým účinkom tlmí bolesť, zmierňuje brnenie, svrbenie a pálenie. Náplasti znižujú riziko kontaminácie rany. Na náplasť sa môže naniesť make-up alebo rúž.

Tehotenstvo a dojčenie: Náplasti sa môžu používať počas tehotenstva a dojčenia.

Použitie: Náplasť aplikujte na opar vždy čistými rukami, ihneď po vytiahnutí z obalu. Miesto aplikácie nesmie byť pred aplikáiou náplasti ošetrené krémom alebo masťou, lebo náplasť nebude držať. Jedna náplasť je určená na jednu aplikáciu a priemerne vydrží na opare 8 hod. Náplasti používajte až do úplného vyhojenia oparu.

Pri liečbe oparov je vhodné používať vitamíny skupiny B.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 15

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »