AVILUT Plus 60 cps

Skladom

Herbacos Recordati

8594002956769

Novinka

Výživový doplnok AVILUT Plus obsahuje vitamín C,ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.Vitamín E v prípravku AVILUT Plus prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Viac detailov

Naša cena 20,60 € s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok AVILUT Plus obsahuje vitamín C,ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.Vitamín E v prípravku AVILUT Plus prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Prírodné karotenoidy luteín a zeaxantín-Luteín a zeaxantín patria medzi karotenoidy, ktoré tvoria významnú skupinu antioxidantov. Tieto karotenoidy sa akumulujú vo vyššom množstve hlavne v žltej škvrne sietnice oka (makula). S pribúdajúcim vekom však koncentrácia karotenoidov v oku klesá. Žltá škvrna (makula lutea) obsahuje vysokú koncentráciu pigmentov: luteín a zeaxantín.

L-taurín-Taurín je aminokyselina, ktorá je jednou zo stavebných látok bielkovín. Vo veľkom množstve sa nachádza v oblasti mozgu alebo sietnice oka.

Skupina vitamínov C, D, E a kyselina listová-Vitamíny sú látky, ktoré telo potrebuje na zdravý rast a normálny vývoj. Zvyčajne možno získať všetky vitamíny z potravy. Niekedy je však výhodné doplniť tieto vitamíny formou potravinových doplnkov. Každý vitamín má špecifické funkcie. Kyselina listová sa v tele premieňa na kyselinu tetrahydrolistovú, ktorá v organizme funguje ako koenzým na celý rad metabolických dejov. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín C a vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie:
Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: luteín 20 % 60 mg (12 mg luteínu v jednej kapsule), zeaxantín 1 mg, L-taurín 100 mg, vitamín E (DL – α-tokoferyl acetát) 15 mg, vitamín D3 5 µg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 100 mg, kyselina listová (kalcium L-metylfolát) 200 µg.
Prídavné látky: želatína, sójový olej, glycerol, čistená voda, lecitín, včelí vosk, oxid titaničitý, karamel.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)