Menu
banner

FRONTLINE Spot On pre mačky 1x0,5ml Zväčšiť

FRONTLINE Spot On pre mačky 1x0,5ml

Merial

Veterinárny liek FRONTLINE Spot On pre mačky je určený na liečbu a prevenciu pri napadnutí blchami a kliešťami u mačiek.FRONTLINE Spot On pre mačky slúži na liečbu a prevenciu alergickej dermatitídy po uhryznutí blchami u mačiek.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


Naša cena s DPH6,44 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Indikácie: Liečba a prevencia pri napadnutí blchami (Ctenocephalides felis) a kliešťami (Rhiphiceohalus spp., Ixodex spp.) u mačiek. Liečba a prevencia alergickej dermatitídy po uhryznutí blchami u mačiek. Liečba a prevencia napadnutia všenkami u mačiek.

Kontraindikácie: Nepodávať mačatám do veku 8 týždňov a/alebo o hmotnosti do 1 kg. Nepodávať chorým (systémové ochorenia, horúčka) alebo rekonvalescentným zvieratám. Z dôvodu možných nežiaducich účinkov a mortality sa nesmie podávať králikom.

Gravidita,laktácia:Liek sa môže aplikovať chovným, gravidným a laktujúcim mačkám.

Bezpečnostné opatrenia: Liek spôsobuje podráždenie mukóznych membrán a očí. Preto je potrebné zabezpečiť, aby sa liek nedostal do kontaktu s pyskom a očami. Osoba a zvieratá, u ktorých je známa precitlivelosť na insekticídy a alkohol, by nemali prísť do kontaktu s prstami rúk. Ak sa tak stane, umyť si ruky mydlom a vodou. V prípade zasiahnutia očí, vymyť oči prúdom vody. Po každej aplikácii si umyť ruky. S ošetrenými zvieratami sa nesmie manipulovať a ani deti by sa nemali s nimi hrať až do zaschnutia lieku. Odporúča sa večerné ošetrenie a taktiež zvieratá by nemali spať pri majiteľoch, zvlášť pri deťoch. Nefajčiť, nejesť a nepiť počas aplikácie lieku.

Spôsob podania:Forma podávania: vonkajšia aplikácia na kožu Dávkovanie: aplikovať obsah 1 pipety (0,5 ml) na kožu v oblasti kohútika (medzi lopatky) Spôsob podávania: Držať pipetu kolmo a odlomiť hrot. Rozhrnúť srsť v oblasti kohútika, priložiť hrot pipety na kožu a niekoľkokrát stlačiť tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu, vhodnejšie je aplikáciu rozdeliť na dve miesta. Jedna dávka poskytne ochranu proti novému napadnutiu blchami po dobu 5 týždňov. Liek je účinný proti kliešťom 3 – 4 týždne.

Odporúča sa večerné ošetrenie a taktiež zvieratá by nemali spať pri majiteľoch, zvlášť pri deťoch.

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

FRONTLINE Spot On pre mačky 1x0,5ml

FRONTLINE Spot On pre mačky 1x0,5ml

Veterinárny liek FRONTLINE Spot On pre mačky je určený na liečbu a prevenciu pri napadnutí blchami a kliešťami u mačiek.FRONTLINE Spot On pre mačky slúži na liečbu a prevenciu alergickej dermatitídy po uhryznutí blchami u mačiek.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)