Phospholipida essentialia FORTE 50+10 cps

Na objednávku

Farmax

Novinka

Výživový doplnok Phospholipida essentialia FORTE obsahuje vitamín B2,vitamín B6,niacín-prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu,k správnej činnosti nervovej sústavy.Phospholipida essentialia FORTE prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom vďaka vitamínu B2 a vitamínu E.

Viac detailov

Naša cena 8,58 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci,

v záujme promptného dodania Vašej zásielky sme pristúpili k obmedzeniu počtu denných objednávok. Zásielky sa nám tak darí vyskladniť do 24-48 hodín.
Zároveň Vás upozorňujeme, že nie všetky produkty z Vašej objednávky Vám môžu byť dodané, o čom budete informovaný telefonicky alebo mailom.
Z dôvodu obmedzenia kontaktu kuriérov, prijímame len objednávky s platbou vopred: (Paypal, 24pay, bankový prevod)
Ďakujeme za porozumenie, prajeme pevné zdravie :)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Phospholipida essentialia FORTE obsahuje vitamín B2,vitamín B6,niacín-prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu,k správnej činnosti nervovej sústavy.Phospholipida essentialia FORTE prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom vďaka vitamínu B2 a vitamínu E.

Je vhodný pre deti od 3 rokov.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne, užívajte nerozhryzené a zapite s dostatočným množstvom tekutín, najlepšie v priebehu jedla.

Zloženie 1 kapsuly: esenciálne fosfolipidy, rafinovaný sójový olej (nosič), želatína (obal), glycerol (zahusťovadlo), palmo-jadrový olej (nosič), nikotinamid, kokosový olej, vitamín B12, žltý vosk (leštiaca látka), vitamín E, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, oxid titaničitý (E171) - farbivo, oxid železitý (E172) - farbivo.

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)