Swiss Naturevia Mega brusnice 500 mg 60 cps

Skladom

Swiss Natural

Novinka

Swiss Naturevia Mega brusnice s patentovanou technológiou výroby Cran-Max® - BioShield® s postupným uvoľňovaním. Swiss Naturevia Mega brusnice je výživový doplnok.

Viac detailov

Naša cena 23,69 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 kapsulu: 0,40 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok s patentovanou technológiou výroby Cran-Max® - BioShield® s postupným uvoľňovaním.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Kapsuly sa užívajú v celku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.  Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Kanadské brusnice  (Vaccinium macrocarpon Aiton), Cran-Max® (Brusnicový extrakt 34:1)..................250mg, mikrokryštalickú celulózu, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, koloidný oxid kremičitý.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)