Swiss Naturevia Mega Brusnice akut 15 cps

Skladom

Swiss Natural

Novinka

Výživový doplnok Swiss Mega Brusnice akut obsahuje Cran-Max - patentovaný koncentrát najvyššej kvality z celých plodov severoamerických brusníc pre akútne užitie.Swiss Mega Brusnice akut je prípravok s obsahom brusníc vo svojej najsilnejšej podobe.

Viac detailov

Naša cena 12,34 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 kapsulu: 0,83 €

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Swiss Mega Brusnice akut obsahuje Cran-Max - patentovaný koncentrát najvyššej kvality z celých plodov severoamerických brusníc pre akútne užitie.Swiss Mega Brusnice akut je prípravok s obsahom brusníc vo svojej najsilnejšej podobe.

VÝHODY brusnicových produktov Swiss Natural ®:
1.unikátne zloženie CranMax ® z celých plodov brusníc s jedinečnou účinnosťou
• Špeciálne patentovaná výrobná technológia CranMax ® zachová všetky účinné zložky zo všetkých častí plodu brusnice (dužiny, jadier, šupky i šťavy) tak, aby zostal čo najpodobnejší čerstvým brusniciam.
• Vzájomný účinok všetkých zložiek sa posilňuje a výsledný synergický efekt je vyšší než pri použití len niektorých častí plodu (šťava, proanthokyanidíny PAC).
• 500mg Cran-Max ® obsahuje min.36mg PAC (proanthokyanidinov)
• Klinicky bolo dokázané, že Cran-Max ® je takmer 2x efektívnejší a rýchlejšie pôsobí ako brusnicový extrakt len s obsahom 36mg PAC a je úplne bez vedľajších účinkov 1
2.ochranná technologia  BioShield®
• Brusnicová vláknina vytvorí ochranný obal, ktorý chráni účinné látky pred žalúdočnou kyselinou.
• Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebávanie a predĺženie účinku

Unikátna patentovaná technológia výroby Cran-Max® - BioShield® s postupným uvoľňovaním.

Nepoužívať: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie : Dospelí 1 kapsula denne minimálne 4 týždne s dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Extrakt z celých plodov kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon),CRAN -MAX a brusnicový bielkovinový prášok (1:34)....500mg.Produkt ďalej obsahuje: oxid kremičitý, stearan horečnatý.

Produkt neobsahuje: chemické konverzačné látky, syntetické farbivá, mlieko, pšenicu, kvasnice ani cukor alebo iné sladidlá.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)