Menu
banner

Hami 2 následné dojčenské mlieko 600 g Zväčšiť

Hami 2 následné dojčenské mlieko 600 g

Hami

Hami 2  je následné dojčenské mlieko určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Hami 2 obsahuje prebiotiká, ktoré posilňujú obranyschopnosť, omega 3 mastné kyselinyvitamíny a minerály.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 7 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 7 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,07 €.


Naša cena s DPH7,99 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Zloženie následného mlieka Hami 2 je inšpirované výskumom materského mlieka. Mlieko Hami 2 s Preci Nutri je tedy vyváženým zdrojom živín dôležitých pre správny rast a vývoj vášho dieťatka. Naviac je mlieko Hami 2 u detí obľúbené vďaka svojej prirodzenej mliečnej chuti.

Preci Nutri zahŕňa tri hlavné oblasti správneho rastu a vývoja:

  • prebiotiká GOS / FOS pozitívne pôsobia na zdravú črevnú mikroflóru pre spokojné bruško
  • omega 3 mastné kyseliny (kyselina alfa linolénová) pozitívne pôsobia na vývoj mozgu
  • železo prispieva k normálnemu rozvoju rozpoznávacích schopností dieťaťa a krvotvorbe
  • vápnik a vitamín D sú nevyhnutné k normálnemu rastu kostí

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6. mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má oproti dojčeniu aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale.

Nepoužívať: Ak je Vaše alergické na ktorúkoľvek zložku.

Spôsob prípravy: Návod na prípravu:
1. Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C.
2. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka) vlejte do vysterilizovanej fľaše.
3. Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na obale). Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou plochej časti noža. Uzavrite fľašu a cca 10 sekúnd ju pretrepte.
4. Pred podávaním overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Mlieko spotrebujte do 2 hodín od jeho prípravy. Nedopitú výživu zlikvidujte. Nezohrievajte v mikrovlnnej rúre, nerovnomerné zohriatie môže spôsobiť obarenie. Nikdy nepridávajte viac odmeriek, ako je uvedené v návode. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, najmä pred spaním. Po každom použití obal starostlivo uzatvorte a uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte do mliečneho prášku vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Dôležité upozornenie:

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenské mlieko by sa malo používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má i zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Potravina na osobitné výživové účely. Následná mliečna dojčenská výživa v prášku.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Hami 2 následné dojčenské mlieko 600 g

Hami 2 následné dojčenské mlieko 600 g

Hami 2  je následné dojčenské mlieko určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Hami 2 obsahuje prebiotiká, ktoré posilňujú obranyschopnosť, omega 3 mastné kyselinyvitamíny a minerály.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)