LEROS NATUR Čaj pre ženy porciovaný čaj 20x1,5g

Skladom

Leros, s.r.o.

Novinka

Bylinný čaj LEROS NATUR Čaj pre ženy jebylinná čajová zmes,ktorá obsahuje zložky vhodné najmä pre ženský organizmus. LEROS NATUR Čaj pre ženy obsahuje alchemilku, hluchavku a myší chvost,ktoré prispievajú k dobrému pocitu pri menštruácii, mäta pieporná prispieva k uvoľneniu hladkého svalstva.

Viac detailov

2,60 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 86,67 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: LEROS NATUR Čaj pre ženy je bylinná čajová zmes,ktorá obsahuje zložky vhodné najmä pre ženský organizmus. LEROS NATUR Čaj pre ženy obsahuje alchemilku, hluchavku a myší chvost,ktoré prispievajú k dobrému pocitu pri menštruácii, mäta pieporná prispieva k uvoľneniu hladkého svalstva.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Príprava a dávkovanie: 1 záparové vrecko prelejeme šálkom 200 ml (0,2 l) vriacej vody, po 10 minútach luhovania v prikrytej nádobe vrecko vyberieme. Pripravuje sa vždy čerstvý.Dospelí 2-4 šálky za deň.Neprekračujte uvedené dávkovanie.

Zloženie: Alchemilková vňať (30 %), pamajoránová vňať (15 %), vňať mäty piepornej (15 %), vresu (15 %), hluchavky bielej (10 %), medovky (10 %) a rebríčku (5 %).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)