nefdesanté Koenzým Q10 30 mg 90 cps

EAN: 8595243600268

13,94 € s DPH

Jednotková cena za cps0,15 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Koenzým Q10  blahodárne pôsobí pri srdcovej nedostatočnosti a srdcovej ischemickej chorobe.Koenzým Q10 je vhodný u neurodegeneratívnych a degeneratívne svalových ochoreniach.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Koenzým Q10 blahodárne pôsobí pri srdcovej nedostatočnosti a srdcovej ischemickej chorobe.Koenzým Q10 je vhodný u neurodegeneratívnych a degeneratívne svalových ochoreniach.Je reaktivátorom 95 % všetkej bunečnej energie,vhodný pre chorých a osoby v rekonvalescencii, seniorov a športovcov.

Je vhodný pre osoby po 30. roku života a nevyhnutný pre osoby vo veku 50 a viac rokov.

Nepoužívajte: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie 1 kapsuly: slnečnicový olej, želatína, glycerín (zahusťovadlo), koenzým Q10 (30 mg ± 5 % v jednej kapsule z biologického zdroja),včelí vosk (plnidlo), voda, vitamín E (5 mg alebo ± 5 % v jednej kapsule, t.j. 50 % ODD)-ODD = odporúčaná denná dávka

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti! Ukladajte mimo ich dosahu! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Neodporúča sa osobám s precitlivenosťou na včelie produkty!Výživové doplnky stravy sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)