Bio-Koenzým Q10 Active 60 cps

Skladom

Pharma Nord

Novinka

Výživový doplnok Bio-Koenzým Q10 Active obsahuje čistý bioidentický koenzým Q10 v množstve 30mg, ktorý je súčasťou energetického metabolizmu buniekBio-Koenzým Q10 Active sa vyznačuje vysokou vstrebateľnosťou a využiteľnosťou koenzýmu Q10. Doplnok môžu užívať len dospelí.

Viac detailov

Naša cena 35,83 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Koenzým Q10 je súčasťou energetického metabolizmu buniek, takisto patrí medzi dôležité antioxidanty v tele. Organizmus získava koenzým Q10 z potravy (najmä z mäsa, sóje), ale takisto si ho syntetizuje. Syntéza koenzýmu Q10 v tele klesá vekom a užívaním niektorých liekov na zníženie cholesterolu. Bio-Koenzým Q10 Super sa vyznačuje vedecky doloženou vysokou vstrebateľnosťou koenzýmu Q10 vďaka jedinečnému spôsobu prípravy.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky produktu. U detí do 18 rokov.

Tehotensto a dojčenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: Dospelí 1-2 kapsuly za deň. Kapsuly užívať celé, počas jedla. Neprekračujte odporučenú dennú dávku.

Zloženie: objemové činidlo: palmový olej, obal kapsuly: želatína, zvlhčujúca látka: glycerol (E 422), ostatné živiny: koenzým Q10 (30mcg), farbivo: amoniakový karamel (E 150c), zvlhčujúca látka: purifikovaná voda, farbivo: oxidy železa (E 171), vitamín: vitamíc C (25mg).

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)