Menu
banner

 Bio Biloba 60 tabliet Pharma Nord Zväčšiť

Bio Biloba 60 tabliet Pharma Nord

Pharma Nord

Bio Biloba je prírodný bylinný prípravok, ktorý obsahuje 100 mg rafinovaného sušeného výťažku z listov z Ginkgo biloba. Bio Biloba pomáha zlepšovať pamäť a schopnosť sústredenia.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 30 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 30 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,30 €.


Naša cena s DPH30,50 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Bio- Biloba pomáha zlepšovať pamäť a schopnosť sústredenia. Tiež zlepšuje krvný obeh, a tým poskytuje úľavu pre studené ruky a nohy. Bio- Biloba uľahčuje prietok krvi do mozgu a do ciev v periférnych častiach tela. Vďaka tomu sú bunky zásobené väčším množstvom kyslíku a živín, ktoré povzbudzujú funkcie mozgu a tela. Prípravok Bio-Biloba užíva veľa ľudí taktiež proti studeným rukám a nohám. Vysoký obsah výťažku ginkgo biloba v každej tablete umožňuje dosiahnuť požadovaného účinku približne po 4 týždňoch užívania 1-2 tabliet denne.

Nepoužívajte: Nie je určené pre deti do 12 rokov. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Pacienti užívajúci lieky proti zrážaniu krvi by mali užívať prípravky s výťažkom z Ginkga biloba so súhlasom lekára a pri kontrole koagulačných faktorov.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta za deň, ak lekár neodporučí inak. Odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tablety užívať po jedle.

Zloženie:plnidlo: mikrokryštalická celulóza (E 460), ostatné živiny: extrakt z listov stromu Ginkgo biloba (jinanu dvojlaločného,100 mg/tbl, ODD nie je stanovená), poťahová vrstva: talek (E 553b), spevňujúca látka: talek (E 553b), poťahová vrstva: hypromelóza (E 464), farbivo: oxid titanu (E 171), spevňujúca látka: oxid kremičitý (E 551), prevencia hrudkovatenia: stearát  horčíka (E 470b).

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

 Bio Biloba 60 tabliet Pharma Nord

Bio Biloba 60 tabliet Pharma Nord

Bio Biloba je prírodný bylinný prípravok, ktorý obsahuje 100 mg rafinovaného sušeného výťažku z listov z Ginkgo biloba. Bio Biloba pomáha zlepšovať pamäť a schopnosť sústredenia.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)