HiPP 4 JUNIOR Combiotic 600 g batoľacie mlieko

Skladom

Hipp

9062300128199

Novinka

Batoľacie mlieko HiPP 4 JUNIOR Combiotic obsahuje prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Batoľacie mlieko HiPP 4 JUNIOR Combiotic obsahuje tiež jód-dôležitý pre činnosť štítnej žľazy,je vhodná pre deti od 2.rokov.

Viac detailov

Naša cena 11,99 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika:

 • Malé deti nie sú malí dospelí - to platí hlavne pre výživu, s vekom dieťaťa sa mení aj potreba príjmu živín. U malých detí klesá potreba príjmu energie z tukov. Pre zdravý rast a vývin potrebujú ale veľa vápnika rovnako ako aj ďalšie vitamíny a minerálne látky. Aktuálne štúdie, zaoberajúce sa výživou malých detí, ukazujú, že bežnou výživou nie je dostatočné zásobenie vitamínom D, železom a jódom. HiPP 4 JUNIOR Combiotik® je prispôsobený potrebám malých detí čo sa týka obsahu bielkovín a tukov. Ďalej obsahuje dôležité látky podporujúce rast, ktoré Vaše dieťa potrebuje. Pre zdravý vývoj.
 • PRAEBIOTIK - vláknina GOS - galaktooligosacharidy získané z laktózy
 • PROBIOTIK - prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje veľké množstvo probiotických kultúr, ktoré môžu byť individuálne rozdielne.
 • Omega-3 - esenciálne omega-3 - mastné kyseliny, ktoré sú veľmi dôležité, pretože sú potrebné pre rozvoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast Vášho dieťaťa. Organizmus malého dieťaťa si ich nevie sám vytvoriť.
 • Vitamíny A, C, D - na podporu imunitného systému
 • Železo: podporuje tvorbu krvi a prispieva k rozvoju duševných schopností
 • Vitamín C: dôležitý pre imunitný systém, podporuje vstrebávanie železa
 • Jód: dôležitý pre činnosť štítnej žľazy
 • Pre silné kosti vo fáze vývoja - vápnik: podporuje stavbu zdravých kostí, vitamín D: veľmi dôležitý pre zdravie kostí, pretože pomáha vstrebávať vápnik
 • Bez lepku
 • s omega 3 – mastnými kyselinami

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku.

Spôsob použitia: HiPP 4 JUNIOR Combiotik® sa ideálne hodí pre deti ako mliečny nápoj na raňajky, do müsli, na večeru alebo na pitie v priebehu dňa - z pohára. Môže sa podávať od 2 rokov v nadväznosti na akúkoľvek následnú mliečnu dojčenskú výživu. 

Pri príprave výživy sa postupuje podľa návodu na prípravu na obale výrobku.
Pitnú vodu pred každou prípravou čerstvo prevaríme a necháme vychladnúť na 40-50oC. Potrebné množstvo pripravenej vody nalejeme do pohára. Odmerku zľahka naplníme výrobkom a opačnou stranou noža zarovnáme. Odmerané množstvo výrobku vložíme do pohára. Zamiešame. Ochladíme na teplotu vhodnú na pitie (cca 37oC). Teplotu preveríme.
Mliečna výživa sa môže pripraviť aj so studenou prevarenou pitnou vodou. 

Nesprávna príprava alebo uchovávanie pripraveného nápoja by mohlo viesť k ohrozeniu zdravia Vášho dieťaťa - napr. nárast nežiaducich bakteriálnych zárodkov. Pripravujte výživu pred každým kŕmením čerstvú. Zostatky opakovane nepoužívajte. Pohár / fľašu a všetky jej súčasti vždy starostlivo vymyte. Otvorený obal ihneď po odobraní výrobku dobre uzavrite, uchovávajte v suchu pri max. 25°C a zamedzte kolísaniu teplôt. Výrobok spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia obalu.
Nezohrievajte výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo popálenia!).

Dôležité upozornenie:

Mlieko pre batoľatá má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa.

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenské mlieko by sa malo používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má i zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Potravina na osobitné výživové účely. Batoľacia mliečna výživa v prášku.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)