Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová obilno-mliečna 225 g

Skladom

Nutricia a.s.

8590340146763

Novinka

Obilno - mliečna kaša Nutrilon ryžová kaša od ukončeného 4. mesiaca veku dieťaťa. Nutrilon ryžová kaša rešpektuje citlivé detské trávenie, je vhodná pri prechode na detské príkrmy.

Viac detailov

Naša cena 4,60 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Obilno-mliečne kaše Nutrilon Pronutra sú vyvinuté expertmi na výživu v ranom veku. Svojim zložením, chuťou a textúrou sú tak prispôsobené veku dieťaťa.Nutrilon Pronutra obilno-mliečna Prvá kaša ryžová je ideálna prvá kaša, pretože vďaka obsahu dojčenského mlieka a ľahko stráviteľnej ryže rešpektuje citlivé detské trávenie a umožňuje tak jednoduchý a bezpečný prechod na tuhú stravu.

Imunita

Zloženie podporuje správnu funkciu imunitného systému vďaka obsahu vitamínov A, C a D. Imunitný systém je sústava orgánov a buniek zaisťujúca obrannú funkciu organizmu. Jeho úlohou je rozpoznať a likvidovať cudzorodé škodlivé látky a zabraňovať ich vniknutiu do organizmu. Rozvoj imunitného systému v ranom veku je zásadný pre jeho fungovanie v budúcnosti. Imunitný systém je možné podporovať aj vhodne zvolenou výživou.

Zmes oligosacharidov GOS/FOS

Unikátna klinicky testovaná zmes oligosacharidov scGOS/lcFOS (9:1) napodobňuje funkciu oligosacharidov materského mlieka. Ty sú využívané črevnou mikroflórou vášho dieťaťa.Účinky zmesi scGOS/lcFOS (9:1) boli potvrdené v klinických štúdiách.

Zdroj energie

Kaše Nutrilon Pronutra obsahujú kvalitné obilniny, ktoré sú prirodzeným zdrojom energie.

Nepoužívajte: Pri precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, v rozpore s návodom na prípravu, u detí mladších ako 4 mesiace.

Spôsob prípravy:

  • Krok 1 - Prevarte dojčenskú vodu a schlaďte ju na cca 50 °C.

  • Krok 2 - Do taniera alebo misky nalejte 150 ml vody.

  • Krok 3 - Pridajte 4 polievkové lyžice (40 g) prášku a zamiešajte. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním vody či prášku. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou.

Riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Pri zavádzaní prvých nemliečnych príkrmov sa riaďte odporúčaniami lekára.

Zloženie: Mlieko prispôsobené veku dieťaťa 50,6 % [sušená demineralizovaná srvátka (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, rastlinné oleje (obsahujú emulgátor  sójový lecitín) repkový,  slnečnicový, palmový,  kokosový), uhličitan vápenatý, zmes vitamínov (C, niacín, D - pantothenát vápenatý, E, B1, A, B6,  kys. listová, K1, D3, biotín, B12), difosforečnan železitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný],  ryžová múka 34,6 %, oligosacharidy 6,3 % (galaktooligosacharidy (z mlieka), fruktooligosacharidy), sušené odtučnené mlieko, sušená demineralizovaná srvátka (z mlieka), uhličitan vápenatý.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry. Všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona. Potravina pre obilnú výživu pre dojčatá a malé deti.

Potravina je súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského ani dojčenského mlieka. Dojčenie je najlepšou výživou v prvých 6 mesiacoch života. Zavedenie doplnkovej výživy konzultujte s pediatrom. Jedna porcia kaše denne ako súčasť pestrej a vyváženej stravy dieťatka.

Potravina na osobitné výživové účely. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Vyhlásenie firmy Nutricia, producenta Nutrilonu

Dňa 28.10.2019 Úrad verejného zdravotníctva SR vydal informáciu ohľadom prítomnosti aromatického minerálneho oleja v počiatočnej a následnej dojčenskej výžive. Vo vyhlásení sa uvádzajú výrobky od rôznych výrobcov, vrátane spoločnosti Nutricia.

Kvalita a bezpečnosť našich produktov je našou najvyššou prioritou, keďže podpora a zdravý štart do života novorodencov a dojčiat je srdcom nášho podnikania.
Naše interné štandardy zahŕňajú prísne kontroly bezpečnosti a kvality potravín v súlade s platnou legislatívou a predpismi v bezpečnosti a kvalite potravín. Súčasne platná legislatíva nedovoľuje tieto minerálne oleje vôbec používať.

Od roku 2015 pravidelne testujeme možnú prítomnosť takýchto látok v našich výrobkoch ako súčasť našich dôkladných kontrolných procesov bezpečnosti a kvality potravín. Naše testy nepreukázali akúkoľvek prítomnosť aromatických minerálnych olejov.

Chceme našich zákazníkov uistiť, že naše výrobky sú vhodné na konzumáciu a môžeme potvrdiť, že spoločnosť Nutricia predmetné výrobky nedistribuuje na slovenskom trhu.