Nutrilon Proexpert Human Milk Fortifier 50x2,2g

Skladom

Nutricia a.s.

Novinka

Prídavok do materského mlieka Nutrilon Proexpert Human Milk Fortifier je určený pre diétny režim pri výžive nedonosených dojčiat a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou, a to na obohatenie materského mlieka. Nutrilon Proexpert Human Milk Fortifier používajte po porade s detským lekárom, len na obohatenie materského mlieka.Obsahuje laktózu!

Viac detailov

Naša cena 25,22 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Určené pre diétny režim pri výžive nedonosených novorodencov a dojčiat s nízkou pôrodnou hmotnosťou, a to na obohatenie materského mlieka. Nutrilon BMF je zmes hydrolyzovanej mliečnej bielkoviny, sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov bez prídavku tuku. Je možné ho primiešavať iba do materského mlieka.

Nepoužívajte: Pri precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, v rozpore s návodom na prípravu, u detí starších ako 6 mesiacov. Nutrilon BMF by sa nemal podávať dojčatám s neznášanlivosťou na bielkovinu kravského mlieka. Nutrilon BMF nie je určený na obohatenie prípravkov umelej dojčenskej výživy pre dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou alebo štandardných prípravkov umelej dojčenskej výživy.

Spôsob použitia: Presné dávkovanie určí lekár na základe výživových vlastností mlieka,stavu novorodenca a jeho potrieb. Základná dávka je jedno vrecko prípravku do 50ml materského mlieka. Prípravok pridávajte priamo do materského mlieka ohriateho na telesnú teplotu v kojeneckej fľaši a poriadne pretrepte.Ihneď podajte dieťaťu. Nikdy neodkladajte a znova nepodávajte nedopitú dávku mlieka a nevyužitý zvyšný obsah vrecka prípravku!!

Zloženie: Maltodextrín, hydrolyzát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), hydrolyzát kazeínu (z mlieka), glycerofosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, chlorid sodný, citran horečnatý, citran sodný, kyselina L-askorbová, chlorid draselný, DL-α-tokoferyl acetát, L-tryptofan, nikotínamid, retinyl acetát, cholekalciferol, síran zinočnatý, D-pantotenát vápenatý, fytomenadión, riboflavín, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotín.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Výrobok je možné používať len pod lekárskym dohľadom. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy, nutrične nekompletný. Nutrilon Proexpert Human Milk Fortifier je možné primiešavať iba do materského mlieka.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Vyhlásenie firmy Nutricia, producenta Nutrilonu

Dňa 28.10.2019 Úrad verejného zdravotníctva SR vydal informáciu ohľadom prítomnosti aromatického minerálneho oleja v počiatočnej a následnej dojčenskej výžive. Vo vyhlásení sa uvádzajú výrobky od rôznych výrobcov, vrátane spoločnosti Nutricia.

Kvalita a bezpečnosť našich produktov je našou najvyššou prioritou, keďže podpora a zdravý štart do života novorodencov a dojčiat je srdcom nášho podnikania.
Naše interné štandardy zahŕňajú prísne kontroly bezpečnosti a kvality potravín v súlade s platnou legislatívou a predpismi v bezpečnosti a kvalite potravín. Súčasne platná legislatíva nedovoľuje tieto minerálne oleje vôbec používať.

Od roku 2015 pravidelne testujeme možnú prítomnosť takýchto látok v našich výrobkoch ako súčasť našich dôkladných kontrolných procesov bezpečnosti a kvality potravín. Naše testy nepreukázali akúkoľvek prítomnosť aromatických minerálnych olejov.

Chceme našich zákazníkov uistiť, že naše výrobky sú vhodné na konzumáciu a môžeme potvrdiť, že spoločnosť Nutricia predmetné výrobky nedistribuuje na slovenskom trhu.