Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk

Skladom

Curaprox

T00360

7612412102116

Novinka

Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk slúži pre dennú starostlivosť o jazyk, pre odstránenie baktérií z fizúr na chrbte jazyka.Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk je s dvoma rozdielnymi škrabkami. Jednoduchá čepielka: pre denné použitie Dvojitá čepielka: Pre úplné a hlboké vyčistenie.

Viac detailov

6,20 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 6,20 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Curaprox CTC 203 Duo pack škrabka na jazyk  je veľmi obľúbená, pretože vyvolávanie dávenia môže znížiť na minimum.S Curaprox CTC 203 Duo pack škrabkou na jazyk množstvo a hustotu odstráneného povlaku z jazyka nielen uvidíte, ale aj ucítite. Výsledok už po prvom použití!

Návod na použitie: Po čistení zubov a medzizubných priestorov vyčistite aj povrch jazyka pohybom škrabky zozadu dopredu.Opakujte 2-3 krát.Škrabka s jednou čepieľkou :Pre každodenné čistenie.Škrabka s dvoma čepieľkami: Pre dôkladné a hĺbkové čistenie.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 365

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Hodnotenia (0)