Vitamín E 30 tbl

Na objednávku

Monsea

Novinka

Výživový doplnok Vitamín E je potrebný pre ochranu buniek a jeho ochranná úloha pramení predovšetkým z jeho antioxidačnej schopnosti. Vitamín Edetoxikačné účinky.

Viac detailov

Naša cena 2,60 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Upozorňujeme však, že pri dobierke je platba kuriérovi možná iba platobnou kartou. Ďakujeme za porozumenie, prajeme pevné zdravie :)

Detaily

Charakteristika:Vitamín E je potrebný pre ochranu buniek a jeho ochranná úloha pramení predovšetkým z jeho antioxidačnej schopnosti. Vitamín E má detoxikačné účinky.Možno ho považovať ako najdôležitejší antioxidant v tele, ktorý vychytáva z organizmu voľné radikály.

Vitamín E sa vstrebáva sa s tukmi v čreve a prostredníctvom krvi sa dostáva do pečene. Príjem tohto vitamínu vo zvýšenej miere nie je pre telo toxické, pretože sa prirodzene vyplaví z organizmu.

Upozornenia: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí.Obsahuje sóju!

Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Dávkovanie: 1 tbl denne s jedlom.

Zloženie: DL-alfa-tokoferyl acetát, OBJEMOVÉ ČINIDLO:sójový olej, ŽELÍRUJÚCA LÁTKA: želatína, HUMEKTANT: glycerol (E422).

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)