Menu
banner

Allerhin nosový sprej Zväčšiť

Allerhin nosový sprej

Monsea

Allerhin nosový sprej pomôže pri liečbe alergickej nádchy ako aj pri prevencii.Allerhin nosový sprej chráni nosovú sliznicu pred vstupom peľu, roztočov, zvieracích chlpov a peria do nosa.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


Naša cena s DPH6,30 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Allerhin nosový sprej pomôže pri liečbe alergickej nádchy ako aj pri prevencii.Allerhin nosový sprej chráni nosovú sliznicu pred vstupom peľu, roztočov, zvieracích chlpov a peria do nosa,uľaví  od symptómov: svrbenie v nose, kýchanie, výtok z nosa, opuch nosovej sliznice, zápal v nose,zlepšuje regeneráciu buniek nosovej sliznice,redukuje chronický zápal a svrbenie,uľahčuje hojenie podráždenej nosovej sliznice.

Tento produkt je prírodný produkt,účinkuje okamžite,bez nežiadúcich účinkov,vhodné na dlhodobé používanie,nevyvoláva návyk.

POSTUP aplikácie nosového spreja:
1.    Pred použitím si vyfúkajte nos.
2.    Potraste nádobkou.
3.    Snímte priesvitný ochranný kryt.
4.    Nádobku držte v zvislej polohe, koniec aplikátora si zasuňte do nosovej dierky.
5.    Aplikujte 1 až 2 vstreky za súčasného vdýchnutia spreja
6.    Pri aplikácii prípravku do druhej nosovej dierky postup zopakujte
7.    Očistite aplikátor vreckovkou a nasaďte priesvitný ochranný kryt

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:  Allerhin sprej aplikujeme 1 až 2 vstreky do každej nosovej dierky, niekoľkokrát denne podľa potreby. Rovnaké dávkovanie sa používa u detí. Malým deťom pri aplikácii spreja asistuje dospelý.

Upozornenie: Po otvorení spotrebujte do 6 týždňov. Sprej je vhodný pre deti od 5 rokov.Informácie o použití v čase tehotenstva a dojčenia nie sú dostupné. Prosím poraďte s ošetrujúcim lekárom. Doposiaľ neboli zaznamenané žiadne vedľajšie ani nežiaduce účinky.

Zloženie: voda, glycerín, AMINO-PROTECT, chlorid sodný, levulinát sodný, anizát sodný.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Allerhin nosový sprej

Allerhin nosový sprej

Allerhin nosový sprej pomôže pri liečbe alergickej nádchy ako aj pri prevencii.Allerhin nosový sprej chráni nosovú sliznicu pred vstupom peľu, roztočov, zvieracích chlpov a peria do nosa.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)