Monsea Kandida Test

Skladom

Monsea

P81229

Novinka

Kandida Test v priebehu 10 až 20 minút potvrdí alebo vyvráti podozrenie na kvasinkovú infekciu.Kandida Test môže výrazne ovplyvniť priebeh kvasinkového ochorenia.

Viac detailov

Naša cena 7,11 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Kandida Test v priebehu 10 až 20 minút potvrdí alebo vyvráti podozrenie na kvasinkovú infekciu.Kandida Test môže výrazne ovplyvniť priebeh kvasinkového ochorenia.

Negatívne faktory: užívanie antibiotík a/alebo hormonálnej antikoncepcie,nedostatočná ako aj nadmerná hygiena,používanie tampónov a parfumovaných vložiek,chlórovaná a teplá voda v bazénoch,nosenie tesného a syntetického spodného prádla,hormonálne zmeny počas tehotenstva, menopauzy,zvýšená hladina cukru v krvi, resp. nadmerná konzumácia sladkostí,dlho pretrvávajúci stres (fyzická i psychická záťaž).

Návod na použitie

1. Vyberte zariadenie zo zapečateného a uzatvoreného obalu a položte ho na rovný povrch.

2. Jednou rukou zariadenie fixujte. Opatrne odstráňte hliníkový obal/fóliu z fialového viečka. Pozor!Fialové viečko obsahuje tekutinu.

3. Vyberte tyčinku z obalu.

4. Zavete tyčinku 2cm hlboko do vagíny, 20 sekúnd ňou točte s cieľom odobrať dostatočné množstvo sekrétu.

5. Tyčinku potom opatrne vytiahnite! Vložte ju do tekutiny vo fialovom viečku a opäť tyčinkou točte 20 sekúnd.

6. Opatrne tyinku vyberte pritláčajúc ju o vnútornú stenu fialového viečka. Následne tyčinku odstráňte.

7. Zariadenie stále pridŕžajte jednou rukou. Otočte fialové viečko proti smeru hodinových ručičiek, kým sa nezastaví v pozícii (b), potom ju uveďte do pôvodnej polohy (a).

8. Opakujte krok č. 7 ešte dvakrát.
V záverečnej pozícii zárez na fialovom viečku a okienko výsledkov musia by v jednej rovine (b).
Bod 1

9. Výsledky testu sa objavia po 10 min. Na kontrolnej značke C by sa mala objaviť modrá čiara, ktorá potvrdzuje, že odobrané množstvo sekrétu bolo postačujúce. V prípade, že test indikuje pozitívny výsledok, na testovacej značke T sa objaví modrá čiara. V prípade, že vám test vyšiel negatívny alebo sú výsledky testu nejasné, počkajte ešte ďalších 10 min. a výsledky testu odčítajte znova.

10. Interpretácia výsledkov:
Pozitívny výsledok Zobrazenie oboch čiar = Detekcia (odhalenie) kvasinkovej infekcie.
Bod 2

POZOR: Aj mierne zafarbenie v oblasti testovacej zóny T by sa malo považovať za pozitívny výsledok testu.

Negatívny výsledok Zobrazenie len kontrolnej čiary C. Nebola zaznamenaná žiadna infekcia.
Bod 3

POZOR: Ak sa nezobrazia obe čiary, iba TESTOVACIA ČIARA T, zobrazenie sa nedá považovať za výsledok testu. Je nutné test zopakovať a striktne sa držať inštrukcií.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)