Dophilus Seniors probiotiká 40 cps

Skladom

Monsea

T04051

8594065240034

Novinka

Probiotiká Seniors Dophilus zlepšuje trávenie a  prirodzené vstrebávanie vitamínov a minerálov z potravy.Probiotiká Seniors Dophilus zvyšuje zdravotný komfort vo vyššom veku.

Viac detailov

15,50 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,39 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika:Probiotiká Seniors Dophilus zlepšuje trávenie a  prirodzené vstrebávanie vitamínov a minerálov z potravy.Probiotiká Seniors Dophilus zvyšuje zdravotný komfort vo vyššom veku,obmedzuje prítomnosť patogénnych a hnilobných baktérií v čreve,odstraňuje zápchu prirodzeným spôsobom,pomáha pri prevencii a liečbe hnačiek,obnovuje črevnú mikroflóru počas i po liečbe: antibiotikami,cytostatickými preparátmi,ožarovaním,pomáha v prevencii vzniku rakoviny hrubého čreva a konečníka.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: pri zvýšenom cholesterole,pri užívaní viacerých liekov súčasne,pri pocite vyčerpanosti a sústavnej únavy,pri zvýšenom výskyte rakoviny v rodine.

Dávkovanie:  z preventívneho hľadiska je odporúčané užívať Seniors Dophilus pravidelne a dlhodobo 1 kapsulu denne po jedle,pri akútnych zdravotných problémoch 2 - 3 kapsuly denne,pri antibiotickej liečbe užívať 4 hodiny pred alebo po užití antibiotika,pri cestovateľských hnačkách užívať týždeň pred cestou a skončiť 14 dní po návrate.

Zloženie:  20% Bifidobacterium bifidum
                  10% Bifidobacterium breve
                  10% Bifidobacterium longum
                  15% Lactobacillus acidophilus
                  10% Lactobacillus casei
                   5% Lactobacillus plantarum
                  15% Lactobacillus rhamnosus
                   5% Lactobacillus lactis

Upozornenie: Odporúčané skladovanie pri teplote 2–8 °C .

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)