Dophilus Children probiotiká 40 cps

Skladom

Monsea

T04065

8594065240058

Novinka

Probiotiká Children Dophilus chráni pred chorobami a infekciami v kolektíve detí.Probiotiká Children Dophilus  obnovuje črevnú mikroflóru počas i po liečbe antibiotikami.

Viac detailov

Naša cena 14,15 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika:Probiotiká Children Dophilus chráni pred chorobami a infekciami v kolektíve detí.Probiotiká Children Dophilus obnovuje črevnú mikroflóru počas i po liečbe antibiotikami,podporuje zdravý rast dieťaťa (zlepšuje vtrebávanie vápnika do kostí), zlepšuje príjem minerálnych látok a vitamínov z potravy,stimuluje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu,pomáha pri prevencii a liečbe zápchy i hnačiek,zmierňuje prejavy kožných ochorení (atopia, ekzémy, akné),zmierňuje symptómy potravinových alergií.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie:
Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.Použitie: pri chronických prechladnutiach,pri častých bolestiach brucha,pri nechutenstve,pri častom kontakte s kolektívom „cudzích detí“,pri prevencii voči vzniku alergií u detí.

Dávkovanie: z preventívneho hľadiska je odporúčané užívať Children Dophilus pravidelne a dlhodobo 1 kapsulu denne po jedle, pri akútnych zdravotných problémoch 2 - 3 kapsuly denne ,pri antibiotickej liečbe užívať 4 hodiny pred alebo po užití antibiotika, pri cestovateľských hnačkách užívať týždeň pred cestou a skončiť 14 dní po návrate.

Zloženie: Lactobacillus acidophillus 20%
                  Lactobacillus casei 20%
                  Lactobacillus rhamnosus 10%
                  Bifidobacterium longum 15%
                  Streptococcus thermophillus 15%
                  Bifidobacterium bifidum

 

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo