GS Mamavit prefolin + DHA 30+30 cps

Skladom

Green Swan

Novinka

Výživový doplnok GS Mamavit prefolin+DHA je vhodný pre ženy v období plánovania tehotenstva,v tehotenstve a pri dojčení.Výživový doplnok GS Mamavit prefolin+DHA je bez konzervačných látok a bez cukru -vhodné pre diabetičky.

Viac detailov

Naša cena 16,55 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 tableta: 0,28 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok GS Mamavit prefolin+DHA  je vhodný pre ženy v období plánovania tehotenstva,v tehotenstve a pri dojčení.Výživový doplnok GS Mamavit prefolin+DHA je bez konzervačných látok a bez cukru -vhodné pre diabetičky.

Tablety s optimálnou kombináciou 23 vitamínov a minerálov obsahujú tzv. Prefolin® – špeciálny 4-zložkový komplex s obsahom kyseliny listovej v prirodzenej forme (800 μg kyseliny listovej, 120 mg vitamínu C, 23,5 mg vitamínu E a 200 μg jódu), ktorý je obzvlášť dôležitý v období pred otehotnením pre bezproblémové počatie a správny vývoj plodu v 1. trimestri.

Bežný príjem kyseliny listovej z potravy v našich podmienkach býva nedostatočný, 0,25 mg/deň.V tehotenstve sa denná spotreba zvyšuje na dvojnásobok.Odporúčaná dávka pre tehotné ženy je v rozmedzí 0,4–0,8 mg /deň.

Nepoužívať: Nie je určené pre deti.Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť.Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Určený pre tehotné a dojčiace matky.

Použitie: V období plánovania tehotenstva: striedavo 1 tabletu a 1 kapsulu obdeň. V období tehotenstva: 1x denne 1 tabletu a 1 kapsulu. V období dojčenia: 1x denne 1 tabletu a 1 kapsulu.Užíva sa vždy po jedle alebo s jedlom a zapíja sa dostatočným množstvom tekutín. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Tablety: hydrogénfosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, kyselina askorbová, objemové činidlá (celulóza, sodná soľ karboxycelulózy), fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferol acetát, nikotínamid, protihrudkové činidlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), glukonan meďnatý, oxid zinočnatý, polevové činidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), D-pantothénan vápenatý, síran mangánatý, pyridoxín hydrochlorid, thiamín hydrochlorid, riboflavín, beta-karotén, kyselina listová, jodid draselný, molybdénan sodný, chlorid chromitý, cholekalciferol, cyanokobalamín.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)