Aliamare izotonický nosový sprej 100ml

Skladom

IBSA

7612291089751

Novinka

Aliamare sprej je izotonický sprej zložený z kyseliny hyalurónovej a  morskej vody.  Aliamare sprej sa používa na tlmenie opuchu sliznice nosa pri nádche, na zvlhčenie nosovej sliznice (zapríčínenej napr. klimatizáciou) a na každodenné čistenie uší  i u pacientov načúvacím aparátom. Obsahuje až 400 dávok.

Viac detailov

Naša cena 11,64 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 116,40 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Indikácie: Aplikácia do nosa: nadmerný opuch sliznice pri nádche; suchá sliznica nosa zapríčinená klimatizáciou, vykurovaním; liečba mikrotrhliniek sliznice (napr. pri slabom krvácaní z nosa). Aplikácia do ucha: pomáha rozpúšťať a odstrániť ušný maz; bráni vzniku ušnej zátky pri pravidelnom použití; pomáha udržiavať voľný zvukovod u pacientov s načúvacím zariadením.

Kontraindikácie: Pacienti s výtokom z ucha pri zápale ucha. Pacienti s perforáciou bubienkovej blany (prasknutý bubienok) a pacienti s chronikcým zápalom stredného ucha. Pri aplikácii do nosa nie sú známe žiadne kontraindikácie.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok sa môže používať.

Dávkovanie: Viackrát denne podľa potreby.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma: nosový a ušný sprej

Otázky (1)

 • návštevník sa pýta

  Dňa 04.02.2019
  Chcel by som sa opýtať či mi pomôže na zalahnuté ucho,
  Tomáš Srnka

  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, sprej sa používa na čistenie ucha. Ak máte zaľahnuté v dôsledku zanesenia zvukovodu, tak Vám pomôže. Ak je problém kvôlie zmene tlaku vo zvukovode a Eustachovej trubici, tak skôr asi pomôžu ušné sviečky. Pekný deň

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)