Jamieson Silica-vlasy,nechty 10mg 60 tbl

Skladom

Jamieson

064642028488

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

 Výživový doplnok Jamieson Silica obsahuje zinok,ktorý sa aktívne podieľa na raste a zachovaní zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky.Jamieson Silica v spojení s prasličkou roľnou pôsobí močopudne, pomáha pri kôrnatení tepien a pri ženských chorobách (nadmernom krvácaní).

Viac detailov

Naša cena 10,27 € s DPH

Jednotková cena za 1 tableta: 0,17 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Zinok sa aktívne podieľa na raste a zachovaní zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky a je potrebný pre správnu funkciu imunitného systému. Praslička roľná, s vysokým obsahom kremíka, pôsobí močopudne, pomáha pri kôrnatení tepien a pri ženských chorobách (nadmernom krvácaní).

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 2 tablety denne najlepšie s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných prípravkov alebo liekov. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje: Kremík (silica) 10 mg (Praslička roľná Equisetum arvense), Zinok (glukónan zinočnatý) 0,35 mg*.
* 3,5 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch
Ďalej obsahuje: celulóza; modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová, rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)